Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2803: Dominika i Sebastian będą mieli dziecko?! Kowalski tuż po ślubie ogłosi dobrą nowinę

2023-04-07 11:57

W 2803 odcinku "Barw szczęścia" Dominika (Karolina Chapko) i Sebastian (Marek Krupski) wrócą do tematu dziecka. Tym bardziej, że tuż przed ślubem narzeczeni dowiedzą się, że niebawem zostaną dziadkami, gdyż Andżela (Helena Englert) będzie spodziewać się dziecka, mimo iż sami nie będą mieli wspólnego potomstwa. Jednak w 2803 odcinku "Barw szczęścia" pojawi się nadzieja, gdyż Kowalski uda się do kliniki leczenia zaburzeń płodności, a następnie ogłosi dobre wieści! Czy Dominika i Sebastian w końcu zostaną rodzicami? Sprawdźcie, co już wiemy!

Barwy szczęścia, odcinek 2803 - poniedziałek 25.04.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2803 odcinku "Barw szczęścia" Dominika i Sebastian w końcu zostaną małżeństwem, choć nie obejdzie się bez komplikacji. Przypomnijmy, że pierwszy ślub narzeczonych nie doszedł do skutku, gdy Eliza (Danuta Kowalska) dowiedziała się, że wybranka syna w przeszłości była prostytutką, a na dodatek rozbierała się przed jednym z zaproszonych gości. Jednak z czasem matka Kowalskiego zaakceptowała Dominikę, czego najlepszym dowodem będzie to, że uratuje ich drugi ślub, gdy przyszła synowa zapomni o czymś niebieskim. Na szczęście, Eliza przewidzi całą sytuację i podaruje ukochanej syna niebieską podwiązkę, dzięki czemu uroczystość się odbędzie, a w 2803 odcinku "Barw szczęścia" powróci temat dziecka!

W 2803 odcinku "Barw szczęścia" małżeństwo znów zacznie rozmawiać o wspólnym dziecku. Tym bardziej, że tuż przed ślubem Dominika i Sebastian dowiedzą się, że już niebawem zostaną dziadkami, gdyż swojego potomstwa będzie spodziewać się Andżela, przez co w Bloch na nowo obudzi się instynkt macierzyński. Szczególnie, że pojawił się on już nieco wcześniej, gdy Dominika i Sebastian zaczęli zajmować się Mateuszkiem (Filip Kawalerowicz), synem prostytutki Soni (Weronika Nockowska), której ukochana Kowalskiego pomagała się wyrwać z półświatka. Już wtedy narzeczeni zaczęli myśleć intensywniej o adopcji dziecka, ale w 2803 odcinku "Barw szczęścia" Sebastian zdecyduje się zrobić poważniejszy krok w tym aspekcie, aby spełnić największe marzenie Dominiki o własnym potomstwie!

W 2803 odcinku "Barw szczęścia" Sebastian umówi się na wizytę w klinice leczenia zaburzeń płodności, a tuż po powrocie przekaże Dominice dobre wieści. Zatem czy dla małżeństwa pojawi się wreszcie nadzieja i zostaną rodzicami? A może jednak zdecydują się na adopcję? Tego dowiemy się już niebawem, ale póki co pewnym jest jedno! Temat wspólnego dziecka, który pojawi się w 2803 odcinku "Barw szczęścia" nie zniknie tak szybko jak do tej pory, gdyż obaj małżonkowie będą już chcieli potomstwa i zrobią wszystko, aby ich rodzina się powiększyła nie tylko o dziecko Andżeli, ale również własne!

Barwy szczęścia, odcinek 2785: Ostatnie przygotowania do ślubu Dominiki i Sebastiana
Najnowsze