Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2803: Cezary po powrocie z Anglii wyląduje z Sofią w jej mieszkaniu. Zdradzi Natalię? - ZDJĘCIA

2023-04-21 9:27

W 2803 odcinku "Barw szczęścia" Cezary (Marcel Opaliński) i Sofia (Valeri Guliaieva) wrócą z Anglii, ale Rawicz nie pojedzie od razu do Natalii (Maria Dejmek). Da się bowiem zaciągnąć byłej narzeczonej do jej mieszkania. Podczas biznesowego wyjazdu Sofia nie uwiodła Cezarego, więc teraz będzie miała ostatnią szansę, żeby zaciągnąć go do łóżka. W jej obecności milioner w 2803 odcinku "Barw szczęścia" zapomni o Natalii i dopuści się zdrady? Na pewno Cezary nie zachowa się tak jak powinien, a wizyta w mieszkaniu Sofii przebiegnie dość niespodziewanie. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z tych scen z 2803 odcinka "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2803 - piątek, 21.04.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Powrót Cezarego i Sofii w 2803 odcinku "Barw szczęścia" nastąpi w momencie gdy Natalia coraz bardziej zacznie podejrzewać ukochanego o romans z jego byłą. Zobaczy na profilu rywalki kolejne zdjęcie z Cezarym, wskazujące, że świetnie się bawi w jej towarzystwie, że wcale nie wyjechał z nią za karę. Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) postara się wytłumaczyć Natalii, że nie ma się czym przejmować, że zdjęcie Cezarego i Natalii z bankietu o niczym nie świadczy.

Tak samo będzie uważała Malwina (Joanna Gleń), która w 2803 odcinku "Barw szczęścia" poradzi przybranej siostrze, żeby się nie nakręcała i w ogóle nie zwracała uwagi na to, co Sofia wrzuca na swój profil. Bo przecież chodzi jej tylko o to, żeby wszyscy zobaczyli ją szczęśliwą z Cezarym i wysnuli odpowiednie wniosku, że znów są razem.

Ale coś będzie na rzeczy, bo w 2803 odcinku "Barw szczęścia" Rawicz zaraz po powrocie z Anglii wyląduje w mieszkaniu Sofii. Szarmancki jak prawdziwy dżentelmen pomoże byłej narzeczonej wnieść ciężką walizkę i zacznie ją chwalić za pomoc w uratowaniu stadniczy Rawiczów przed bankructwem. - Dzięki twoim inwestorom, kto wie, może powoli wyjdziemy na prostą.

- A ty wynegocjowałeś świetne ceny za konie. Będzie dobrze... - Sofia w 2803 odcinku "Barw szczęścia" zbliży się do Cezarego w nadziei, że między nimi coś wreszcie się wydarzy. - Jesteś wielką optymistką, ale póki co, to działa.

- Wiara czyni cuda. Ja nie przestaje w nie wierzyć... - słowa Sofii zabrzmią bardzo jednoznacznie, ale Rawicz cały czas będzie ją trzymał na dystans. - Pewnie dlatego jesteś taka skuteczna.

- Cieszę się, że to doceniasz... To był naprawdę udany wyjazd. I to nie tylko biznesowo. Świetne się bawiłam...

- Ja też...

- Prawie jak dawniej, co? - zapyta Sofia, która w 2803 odcinku "Barw szczęścia" postawi wszystko na jedną kartę. Spróbuje uwieść Cezarego, ale on w porę ją powstrzyma. - Będę się zbierał. Dziękuję jeszcze raz za wszystko...

- Śpieszysz się do niej? Jasne... To co? Przytulas na do widzenia? - wyżebrze Sofia, którą Cezary w 2803 odcinku "Barw szczęścia" na pożegnanie pocałuje jedynie w czoło.

M jak miłość. Wyjątkowa rocznica Magdy i Andrzeja. Tylko Budzyński będzie o niej pamiętał
Listen on Spreaker.
Najnowsze