Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2802: Zaskakująca przemiana Emilki! Tajemniczy Emil na zawsze odmieni córkę Malwiny - ZDJĘCIA

2023-03-29 12:41

W 2802 odcinku "Barw szczęścia" Emilka (Jessica Frankiewicz) zmieni się nie do poznania pod wpływem tajemniczego Emila (Artem Malashchuk). Córka Malwiny (Joanna Gleń) szybko zaprosi nowego kolegę do domu i poprosi Jerzego (Bronisław Marczak) o pomoc w przygotowaniu dla niego prezentu. Ale to nie wszystko, gdyż młoda Brodzińska szybko odkryje wstydliwy sekret Emila i postanowi temu zaradzić. W 2802 odcinku "Barw szczęścia" córka Malwiny zdecyduje się na poruszający gest, który zszokuje wszystkich! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2802 - piątek, 21.04.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2802 odcinku "Barw szczęścia" życie Emilki wywróci się do góry nogami, gdy pozna tajemniczego Emila. Nowy kolega od razu wzbudzi jej zainteresowanie i dziewczynka szybko zaprosi go do siebie do domu i przedstawi swoim bliskim. Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) i Jerzy (Bronisław Wrocławski) od razu zauważą, że chłopiec jest najprawdopodobniej zaniedbywany przez swoją rodzinę i postanowią mu pomóc. Marczak, na prośbę wnuczki, stworzy dla chłopca wymarzony latawiec. Chłopiec będzie bardzo dobrze czuł się wśród bliskich Emilki, u której zacznie spędzać coraz więcej czasu. To sprawi, że już w 2801 odcinku "Barw szczęścia" córka Malwina zdemaskuje kolegę i pozna jego największy sekret!

W 2801 odcinku "Barw szczęścia" Emilka zauważy, że Emil wstydzi się swojego starego telefonu. Brodzińska nie uwierzy w zapewnienia kolegi, że jego mama jest dyrektorką, gdyż uzna, że w takim wypadku z pewnością byłoby ją stać na nową komórkę dla syna. Emilka podzieli się swoimi podejrzeniami z dziadkami, którzy również zaczną uważniej przyglądać się koledze wnuczki i szybko przekonają się, że dziewczynka może mieć sporo racji. W trakcie wspólnej zabawy latawcem 2801 odcinku "Barw szczęścia" Małgorzata zauważy, że Emil wcale nie jest taki grzeczny jak jej się na początku wydawało!

Odkrycie Małgorzaty w 2802 odcinku "Barw szczęścia" wcale nie zniechęci Emilki do Emila, a wręcz przeciwnie jeszcze bardziej nią do niego przyciągnie, a nawet ją zmieni, bo córka Malwiny zaskoczy wszystkich! Młoda Brodzińska podaruje koledze swój stary telefon, aby już nie musiał wstydzić się swojego. Jerzy będzie pod wrażeniem zachowania wnuczki, która pod wpływem Emila przejdzie niezwykłą przemianę! I wszystko wskazuje na to, że nowy kolega zostanie w jej życiu na dłużej, gdyż w 2802 odcinku "Barw szczęścia" chłopiec bardzo polubi nie tylko Marczaka, ale również Tolka (Marek Siudym), z którym wspólnie będzie puszczać latawce. Do tego stopnia, że poprosi Koszyka, aby został jego przybranym dziadkiem!

Barwy szczęścia. Emilka przyłapie Malwinę i Hermana! Da im ostrą reprymendę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze