Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2790: Ostateczne starcie Patryka z ojcem! Kiedy rodzina znajdzie się w niebezpieczeństwie pojednania nie będzie - ZDJĘCIA

W 2790 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do ostatecznej rozgrywki Patryka (Konrad Skolimowski) z ojcem. Podły Jezierski (Jakub Bohosiewicz) wykorzysta Sławkę (Ewelina Serafin) i ucieknie z klasztoru, gdzie ukrywa się pod tożsamością innego mnicha. Kiedy brat Eryk wybudzi się ze śpiączki Kornel wpakuje się do bagażnika samochodu żony i tak pojawi się w domu, narażając rodzinę na ogromne niebezpieczeństwo. Kiedy Patryk w 2790 odcinku "Barw szczęścia" zobaczy tatusia na kanapie, wpadnie w prawdziwy szał! Sprawdź szczegóły i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2790 - poniedziałek, 3.04.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2790 odcinku "Barw szczęścia" Kornel wykona kolejny "numer" w swoim życiu oszusta. Do tego momentu będzie się ukrywał przed mściwym Bondą w klasztorze, udając Eryka. Kiedy mnich wybudzi się ze śpiączki Jezierski zrozumie, że musi uciekać. I wykorzysta do tego Sławkę - wpakuje się do bagażnika samochodu żony i tak dojedzie do jej domu. Kiedy Patryk zobaczy tatusia z gazetką na kanapie dostanie szału!

- Czy ty nie rozumiesz, że tu chodzi o moje życie? Ludzie Bondy mogą być wszędzie! A klasztor jest dla mnie spalony! Wywieź mnie stąd… - zażąda Kornel od Sławki w 2790 odcinku "Barw szczęścia". 

- Ty chyba oszalałeś! - będzie broniła się Jezierska, ale nieskutecznie. 

W ten sposób w 2790 odcinku "Barw szczęścia" oszust Kornel znajdzie sobie kolejną kryjówkę - u własnej rodziny. Oczywisćie nie będzie go obchodziło, jaką cenę zapłacą za to jego bliscy.

- My ci pomagamy, a ty nas w zamian za to narażasz na śmiertelne niebezpieczeństwo, tak? Niezły deal, jak zwykle z korzyścią tylko dla ciebie! - zaatakuje ojca Patryk w 2790 odcinku "Barw szczęścia". 

- Nie przesadzaj… - mruknie Kornel nie odrywając oczu od lektury gazety.  

- Tak? To dlaczego zwiewasz przed Bondą? Wiesz, że bez skrupułów potrafi zlecić zabójstwo i jeszcze się z tego jakoś wywinąć… I boisz się, że będziesz następny! - Patryk mu jednak tak łatwo nie odpuści. 

Niestety, Kornel w 2790 odcinku "Barw szczęścia" również nie podda się, świadomy że ma najlepszą kryjówkę pod słońcem. Jak mawiają, "nacjeimniej jest pod lampą...". Jezierski ogłosi rodzinie, że nadal kocha Sławkę i nie ma mowy o rozwodzie oraz jego wyprowadzce. Czy6 Patrykowi uda się skutecznie pozbyć ojca z życia ich rodziny?

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2799: Przerażające odkrycie Natalii o Sofii! Dowie się, że Cezary ją oszukał - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Oszukana Iza oskarży Kasię, że była w zmowie z Anitą!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze