Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2785: Basia Grzelak zaginie bez wieści! Aldona i Borys włączą w poszukiwania policję

W 2785 odcinku "Barw szczęścia" Basia Grzelakowa (Sławomira Łozińska) zaginie! Przerażającego odkrycie dokonają Aldona (Elżbieta Romanowska) i Borys (Jakub Wieczorek), którzy pojadą do mieszkania wdowy po Zenku (Jan Pęczek). Niestety, nie będzie żadnego śladu jej obecności, Basia przestanie też odbierać telefony. Zaniepokojeni młodzi Grzelakowie zgłoszą zaginięcie mamy na policję! Czy Basia odnajdzie się w 2785 odcinku "Barw szczęścia" ?

"Barwy szczęścia" odcinek 2785 - poniedziałek, 27.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2785 odcinku "Barw szczęścia" brak kontaktu z Basią, a także jakiekolwiek śladu po niej, będzie szczególnie niepokojący po wydarzeniach z 2782 odcinka serii. Wtedy to Basia pożegna się z bliski osobami i będzie wyglądało na to, że planuje coś złego. Jednak wtedy nie padła z ust Grzelakowej żadna informacja, aby wybierała się w dłuższą podróż. W pewnym momencie po prostu chwyci torbę podróżną i zniknie...

Aldona i Borys w 2785 odcinku "Barw szczęścia" zaczną się martwić, że Basi stało się coś złego. Podróż to jedno, ale brak kontaktu to już bardzo niepokojąca wskazówka. Kiedy Grzelakowie pojawią w domu Basi okaże się, że od wielu dni jej tam nie było. Wtedy postanowią zgłosić zaginięcie Basi na policję!

Tak też zrobią w 2785 odcinku "Barw szczęścia". Zdradzamy, że kilka godzin później Basia sama zadzwoni do Aldony! Grzelakowie odetchną z ulgą, bo okaże się, że mama jest cała i zdrowa. W dodatku okaże się, że nie jest sama! Basia skorzysta z zaproszenia Adama (Bartosz Porczyk) i odwiedzi go, stęskniona za synem i wnukiem (Dawid Okafor).

Czy zobaczymy jeszcze Basię w "Barwach szczęścia"? Przekonamy się śledząc wątek Grzelakowie o stałej porze w TVP2. 

Barwy szczęścia. Tajemniczy prezent Klary dla Huberta. Wmówi mu, że kiedyś wróci!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze