Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2777: Matka Cezarego zaciągnie rodzinę Zwoleńskich do sądu! Klemens paskudnie oszuka klientkę

W 2777 odcinku "Barw szczęścia" matka (Elżbieta Jarosik) Cezarego (Maciej Opaliński) będzie coraz bardziej wściekła, bo romans jej syna z Natalią (Maria Dejmek) będzie rozkwitał w najlepsze. Rozczarowana postawą nieposłusznego syna mamusia postanowi więc zaciągnąć całą rodzinę Zwoleńskich do sądu! W 2777 odcinku "Barw szczęścia" pomóc będzie miał w tym jej adwokat, ale Klemens (Sebastian Perdek) ukryje przed nią bardzo ważny szczegół... Czy oszukana Rawiczowa ma szansę w sądzie przeciwko oblatanym w tych sprawach prawnikom? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2777 - środa, 15.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2777 odcinku "Barw szczęścia" ze stadniny Rawiczów zniknie Sofia. Odrzucona przez Cezarego ulubienica jego matki poczuje się zraniona i "strzeli potężnego focha". Józefina wścieknie się, że jej plany matrymonialne wobec syna legły właśnie w gruzach. I wtedy wpadnie na szalony pomysł, aby zaciągnąć Zwoleńskich do sądu!

W tym samym czasie w 2777 odcinku "Barw szczęścia" Cezary podejmie męską decyzję. Nie tylko odrzuci awanse Sofii (Valeri Guliaieva), ale poprosi ukochaną Natalię, aby razem zamieszkali! Co go za to spotka ze strony wściekłej matki? 

Józefina w 2777 odcinku "Barw szczęścia" wybierze się do swojego adwokata, którym jest Klemens. Przedstawi mu swoje racje i oświadczy, że chce doprowadzić do spotka rodziną Zwoleńskich w sądzie. O co będzie ich oskarżać?

Klemens w "Barwach szczęścia" będzie musiał wybrać między klientką a przyjaciółką

Klemens znajdzie się w wyjątkowo trudnej sytuacji w 2777 odcinku "Barw szczęścia".  Z jednej strony będzie obowiązywała go tajemnica adwokacja i lojalność wobec klientki. Z drugiej strony - nadal będzie przyjaźnił się z jej "wrogiem", czyli mecenas Natalią Zwoleńską. I nie piśnie o tym Rawiczowej ani słowa!

Czy wściekła Rawiczowa od 2777 odcinka "Barw szczęścia" będzie miała jakiekolwiek szanse w sądzie przeciwko dwojgu zaprawionym w bojach prawnikom?

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2762: Klemens ostrzeże Józefinę. Osobiście pójdzie do stadniny Rawiczów, by zawalczyć o bezpieczeństwo Natalii - ZDJĘCIA

Najnowsze