Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2775: Klary zabraknie w najważniejszym dniu Marysi. Hubert nie daruje jej tego, co zrobiła dziecku

W 2775 odcinku "Barw szczęścia" córka Klary (Olga Jankowska) i Huberta (Marek Molak) będzie w wyjątkowym, jak na swoje młode życie, stresie. Trudną sytuację Marysi (Nina Szumowska) spotęguje fakt, że nie będzie w tym najważniejszym momencie przy niej matki! Hubert w 2775 odcinku "Barw szczęścia" oznajmi, że nigdy w życiu tego Klarze nie podaruje. Czy małżeństwo Pyrków przetrwa i tę próbę?

"Barwy szczęścia" odcinek 2775 - poniedziałek, 13.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2775 odcinku "Barw szczęścia" Marysia będzie bardzo przeżywała wielką zmianę w swoim życiu. Nie dość, że matka wyjechała i wiadomo już, że nie wróci, to 6-latka będzie musiała stawić się pierwszego dnia w szkole. To dla dziecka niewyobrażalne wyzwanie, ale Klara nie wpadnie nawet na chwilę potrzymać córki za rękę. 

Hubert w 2775 odcinku "Barw szczęścia" da jasno znać, jak bardzo jest zły na Klarę. Pyrka nie jest jeszcze gotów wybaczyć żonie, że praktycznie porzuciła rodzinę. A tu jeszcze taki numer!

Marysia pojawi się więc w szkole w 2775 odcinku "Barw szczęścia" jako jedno z nielicznych dzieci bez matki. Można powiedzieć, że mała Pyrka będzie miała wyjątkowo trudny start w poważne życie uczennicy. Czy wybaczy kiedyś Klarze, że jej przy nie było?

Nie przegap: Barwy szczęścia wyleciały z ramówki! Jeden odcinek mniej w tygodniu. Znamy powód!

Barwy szczęścia. Cezary wreszcie przyzna się Natalii, co go łączy z Sofią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze