Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2766: Natalia znów złamie Klemensowi serce. Wyśledzi, że Cezary ją zdradza

W 2766 odcinku "Barw szczęścia" Natalia (Maria Dejmek) po raz kolejny złamie serce Klemensowi (Sebastian Perdek). Odcinek wcześniej prawnik wyzna Zwoleńskiej, że kocha ją od bardzo wielu lat, ale niestety "dostanie kosza". Mecenas Górecki postanowi jednak nie poddać się bez walki. Tak dojdzie do tego, że Klemens wyśledzi, z kim spotyka się jego ukochana i wpadnie na trop wielkiej zdrady Cezarego Rawicza (Marcel Opaliński)! Sprawdź co już wiemy o wydarzeniach w 2766 odcinku "Barw szczęścia"!

"Barwy szczęścia" odcinek 2766 - wtorek, 28.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2765 odcinku "Barw szczęścia" Klemens wyzna Natalii, że od wielu lat jest w niej zakochany. Mecenas Górecki przełamie swoją "męską dumę" i stanie przed ukochaną z otwartym sercem. Niestety Natalia nie doceni gestu kolegi po fachu i po raz kolejny zrobi to, co już raz mu uczyniła - odrzuci jego awanse! Klemens nie uwierzy, że Zwoleńska odrzuciła go ot tak i już w 2766 odcinku "Barw szczęścia" zacznie szukać przyczyny. I oczywiście ją znajdzie w osobie Cezarego Rawicza. Tyle, że kochanek Natalii okaże się niewierny.

W 2766 odcinku "Barw szczęścia" u Cezarego też będą szalały "wichry namiętności". Z jednej strony nadal podoba mu się Natalia i będzie ją ostro czarował, ale nie oprze się swojej eks-dziewczynie Sofii (Valeri Guliaieva), której z kolegi niezbyt zależy na nim... Panna poinformuje Rawicza, ze otrzymała świetną ofertę pracy u konkurencji, a on wszystkimi środkami spróbuje ją przekonać, aby jednak została w stadninie jego matki... I podczas takich "negocjacji" przyłapie Cezarego Klemens!

Natalia w 2766 odcinku "Barw szczęścia" będzie martwiła się o Klemensa, bo będzie świadoma, że ponownie złamała serce. Tymczasem Górecki rozprawi się z Rawiczem, którego przyłapie na amorach z Sofią! Klemens przestraszy bogatego "bawidamka", że zniszczy go, jeżeli skrzywdzi Natalię. Czy mecenas Zwoleńska na pewno dobrze wybierze kandydata na swojego partnera?

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2751: Potwór Stawicki znów wyprowadzi Dominikę z równowagi. Nowa kochanka Kama jeszcze nic o nim nie wie - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Natalia zajmie się rannym Klemensem po wypadku. Tak zrodzi się ich miłość?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze