Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2758: Aleks spędzi noc z Ewą i Eweliną w stodole! Aldona przewidzi najgorsze - ZDJĘCIA

2023-02-16 9:08

W 2758 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w środę 15.02.2023 o 20.10 w TVP2) Aleks (Hubert Wiatrowski) i Ewelina (Amelia Listwoń) postanowią podnieść Ewę (Gabriela Ziembicka) na duchu po śmierci dziadka Karola (Tadeusz Borowski). W tym celu Grzelak zaprosi dziewczyny do siebie na wieś i wpadnie na pomysł, aby spędzili wspólną noc w stodole bez nadzoru rodziców. Oczywiście, w 2758 odcinku "Barw szczęścia" pomysł Aleksa nie spodoba się Aldonie (Elżbieta Romanowska), która będzie podejrzewała najgorsze! Borys (Jakub Wieczorek) spróbuje uspokoić ukochaną, ale telefon od Markowskiego (Piotr Chys) tylko potwierdzi jej obawy! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2758 - środa, 15.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2758 odcinku "Barw szczęścia" Ewa wciąż będzie udzielała wsparcia Elżbiecie (Marzena Trybała) po śmierci jej męża. Walawska nie będzie chciała zostawić babci samej, dlatego odrzuci pomoc swoich przyjaciół, którzy za wszelką cenę spróbują wyciągnąć ją z domu, aby choć na chwilę odciągnąć ją od bolesnych myśli. Wówczas Aleks wpadnie nawet na pomysł, aby zaprosić dziewczyny do siebie na wieś, ale również i do tego Ewa będzie nastawiona sceptycznie, jednak po namowie Elżbiety w 2758 odcinku "Barw szczęścia" zmieni zdanie i zgodzi się pojechać z przyjaciółmi na wakacje do Borek. Oczywiście, młodzi nie będą chcieli być pod nadzorem rodziców Grzelaka, dlatego postanowią przenieść się do stodoły Wileckiego (Piotr Duda), gdzie zdecydują się nawet spędzić wspólną noc. Ich propozycja nie spodoba się Aldonie, jednak podstawiona pod ścianą żona Borysa w końcu im na to zezwoli.

W 2758 odcinku "Barw szczęścia" Aldona nie da rady skupić się na najprostszych czynnościach, gdyż będzie pełna obaw wobec wspólnego nocowania nastolatków w stodole bez nadzoru. W głowie Grzelakowej od razu pojawi się myśl, że między nastolatkami może dojść do zbliżenia, co ogromnie ją przerazi. Nerwowość żony od razu zauważy Borys, który spróbuje uspokoić ukochaną, ale na niewiele się to zda i tylko dodatkowo podburzy Grzelakową...

- Co taka nerwowa jesteś? - zapyta zaniepokojony Borys.

- Nie podoba mi się ten pomysł z nocowaniem w stodole - przyzna Aldona.

- Bez przesady - uzna.

- Co bez przesady? Dwie dziewczyny, dwóch dorastających chłopców bez nadzoru. Ty wiesz co się może wydarzyć? - zobrazuje mu.

- Prawdopodobnie nic albo ewentualnie pogryzą ich komary i będą błagali, abyśmy ich wpuścili do środka - zaśmieje się, ale Aldona w 2758 odcinku "Barw szczęścia" wcale nie będzie miała nastroju do żartów.

Wtedy w 2758 odcinku "Barw szczęścia" Aldona już nie tylko będzie bała się, że może dojść do seksu, ale również, że młodzi sięgną po alkohol lub narkotyki, co z resztą miało już miejsce w przypadku Eweliny czy Witka (Witold Sosulski). Jednak i w tym przypadku Borys wstawi się za dzieciakami, ale to wcale nie uspokoi jego żony...

- A jeżeli ktoś przyniesie alkohol albo narkotyki to co? - zapyta Grzelakowa.

- Co ty mówisz? Przecież żadne z tych dzieciaków nie jest na tyle głupie, aby odurzać się pod nosem rodziców. Poza tym Aleks do tego nie dopuści. Spaliłby się ze wstydu przed nami - uzna.

Jednak chwilę później w 2758 odcinku "Barw szczęścia" Aldona odbierze telefon od zaniepokojonego Markowskiego, który nie będzie mógł skontaktować się z córką. Oczywiście, Grzelakowa nie powie mu prawdy i zacznie go uspokajać, ale po zakończonym połączeniu od razu zjawi się na kontroli w stodole Wileckiego. Żona Borysa nie znajdzie na miejscu ani alkoholu, ani narkotyków, jednak jej uwagę wzbudzi bliskość Aleksa, Eweliny i Ewy, których za wszelką cenę spróbuje rozdzielić, ale młodzi się na to nie zgodzą!

Barwy szczęścia. Aldona nie zajdzie w ciążę. Oskarży Borysa o pijaństwo i nie będzie dziecka
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze