Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2755: Kodur postawi Renacie ultimatum! Nie będzie chciał komplikować sobie życia - ZDJĘCIA

2023-02-10 12:50

W 2755 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w piątek 10.02.2023 o 20.10 w TVP2) Kodur (Oskar Stoczyński) zasugeruje Renacie (Anna Mrozowska), że powinni zamieszkać razem i będzie miał ku temu solidne argumenty. Kelnerka wciąż będzie musiała kursować między własnym mieszkaniem, a barką inspektora, gdyż będzie zapominać o podstawowych rzeczach. Jednak w 2755 odcinku "Barw szczęścia" Renata nie poczuje się gotowa, aby wprowadzić się do Marcina, ale Kodur nie będzie chciał komplikować sobie życia i postawi jej ultimatum! Jak zareaguje na to jego ukochana? Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2755 - piątek, 10.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2755 odcinku "Barw szczęścia" relacja Renaty i Marcina będzie rozkwitać, w związku z czym inspektor zdecyduje się wykonać kolejny krok w ich związku. Zakochani wciąż będą spędzać ze sobą upojne noce i miłe poranki, ale w pewnym momencie dla Kodura to będzie zbyt mało i postanowi mieć ukochaną na wyłączność. Dlatego w 2755 odcinku "Barw szczęścia" inspektor zaproponuje kelnerce, aby zamieszkała z nim na barce. Tym bardziej, że Renata za każdym razem będzie pakować się na szybko i zapominać o podstawowych rzeczach, przez które każdego dnia i tak będzie musiała wracać do domu, co dla Marcina nie będzie miało żadnego sensu...

- To jest ostateczny argument, dla którego powinniśmy zamieszkać razem! No co? Nie będzie więcej zapominania rzeczy. Wszystko będziesz miała tu na miejscu - uśmiechnie się Kodur.

Jednak Renata w 2755 odcinku "Barw szczęścia" nie przyjmie propozycji Marcina z entuzjazmem, gdyż wciąż nie będzie gotowa, aby zamieszkać z ukochanym. Postawa kelnerki zdenerwuje inspektora, który nie tak wyobrażał sobie ich związek, przez co pomyśli nawet, że ukochana nie myśli o nim na poważnie!

- Na co ty chcesz czekać? Będziesz jak w liceum wpadać na noc i znikać?! Czas pomyśleć poważnie o przyszłości. A ja moją łączę z tobą - oburzy się Marcin.

- To jest bardzo duży krok i nie chce działać pochopnie - spróbuje go uspokoić, ale tymi słowami w 2755 odcinku "Barw szczęścia" tylko doleje oliwy do ognia!

- Czyli brałaś pod uwagę, że moglibyśmy nie zamieszkać razem? - dopyta wyraźnie niezadowolony.

- To jest źle postawione pytanie. Dobrze postawione pytanie brzmi czy jestem już gotowa na wspólne mieszkanie? I nie wiem - przyzna szczerze.

Wówczas w 2755 odcinku "Barw szczęścia" twarz Marcina mocno posmutnieje, a Renacie zrobi się żal ukochanego. Kelnerka spróbuje rozładować atmosferę i zacznie się droczyć z inspektorem, ale on tak łatwo nie odpuści i w końcu dopnie swego!

- Poza tym, nie wiem, czy bym się tutaj zmieściła - uśmiechnie się kelnerka.

- A ja już ci zrobiłem miejsce w szafce - przyzna inspektor.

- Lubisz proste rozwiązania - zaśmieje się.

- A po co komplikować sobie życie? - spyta retorycznie, czym tylko rozbawi ukochaną, która po szczerej rozmowie z Dominiką (Karolina Chapko) w 2755 odcinku "Barw szczęścia" zdecyduje się w końcu przeprowadzić do Marcina!

Barwy szczęścia. Renata nie wytrzyma dłużej z Kodurem. Tylko terapia może mu pomóc
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze