Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2755: Emilka ośmieszy Natalię w oczach Cezarego! Malwinie nie uda jej się powstrzymać - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-02-10 13:45

W 2755 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w piątek 10.02.2023 o 20.10 w TVP2) Herman (Maciej Raniszewski) zwróci się do Natalii (Maria Dejmek) o pomoc w zorganizowaniu wizyty dla niewidomych dzieci w stadninie w Rawiczów. Oczywiście, Zwoleńska natychmiast skontaktuje się z Cezarym (Maciej Opaliński), który wpadnie do nich z wizytą. W 2755 odcinku "Barw szczęścia" Rawicz zgodzi się spełnić prośbę Hermana, co nie ujdzie uwadze Emilki (Jessica Frankiewicz). Przystojny mężczyzna tak wpadnie jej w oko, że nie będzie mogła się powstrzymać i jak zawsze powie o kilka słów za dużo, a Malwinie (Joanna Gleń) nie uda się powstrzymać córki! Co z tego wyniknie? Zobaczcie to w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2755 - piątek, 10.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2755 odcinku "Barw szczęścia" Herman zjawi się w kancelarii Natalii i poprosi prawniczkę, aby pomogła mu zorganizować terapię dla niewidomych dzieci w stadninie Rawiczów. Zwoleńska nie będzie pewna, czy uda jej się przekonać do tego pomysłu Cezarego, ale oczywiście zgodzi się z nim skontaktować i podpytać o szczegóły. Rawicz ogromnie ucieszy się z telefonu od Natalii i postanowi osobiście zjawić się na miejscu, aby ustalić formalności z Hermanem. Naturalnie w 2755 odcinku "Barw szczęścia" Cezary zgodzi się pomóc niepełnosprawnym dzieciom, co bardzo spodoba się Emilce! Wówczas córka Malwiny uzna, że Rawicz jest idealnym kandydatem na partnera dla jej ciotki i postanowi podzielić się z nią swoją opinią, ale zrobi to tak nieudolnie, że oczywiście usłyszą to wszyscy zgromadzeni!

- Fajny, przystojny co nie? - zwróci się do Natalii, która od razu spróbuje ją uciszyć.

Wtedy w 2755 odcinku "Barw szczęścia" Natalia o mały włos nie spali się ze wstydu, a Malwinie zrobi się głupio za zachowanie córki. Brodzińska natychmiast spróbuje przywołać córkę do porządku, ale Emilka nie będzie miała zamiaru odpuszczać i jeszcze bardziej się nakręci, czym tylko rozbawi Cezarego!

- Emilko, tak nie można - pouczy ją Malwina.

- Mówię, co widzę. Pasują z ciocią do siebie - skwituje Emilka.

Wówczas w 2755 odcinku "Barw szczęścia" do rozmowy ponownie włączy się Cezary, który od razu zrozumie intencje Emilki. Rawicz wejdzie z córką Malwiny w dyskusję, w czasie której dowie się o Natalii nowych faktów, które jeszcze jeszcze bardziej przypadną mu do gustu, z kolei Zwoleńską jeszcze bardziej zawstydzą!

- Dziękuję za komplement. Brzmi zachęcająco od tak młodej damy - skomentuje Cezary.

- Widzę, że lubi pan konkretne kobiety - oceni.

- Tak, zdecydowanie - potwierdzi.

- No to ciocia się panu spodoba. Potrafi być mega konkretna. Jest prawnikiem - podsumuje.

Tymczasem w 2755 odcinku "Barw szczęścia" Malwina ponownie zacznie przepraszać Cezarego za niewyparzony język córki, jednak Rawicz wcale nie będzie się gniewał, bo Emilka od razu przypadnie mu do gustu! A jej "rekomendacje" jeszcze bardziej zachęcą go do poznawania Natalii!

- Ja przepraszam za córkę - wtrąci się Brodzińska.

- Ale naprawdę nie ma za co. Młoda damo, gdybyś kiedyś w przyszłości szukała pracy, to ja zapraszam do siebie. Myślę, że warto jest mieć cię po swojej stronie - uśmiechnie się Rawicz, po czym wyciągnie zawstydzoną Zwoleńską na kawę!

Barwy szczęścia. Emilka ośmieszy Natalię w oczach Cezarego! Malwina jej nie powstrzyma
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze