Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2752: Tak Stawicki urobi kolejną kochankę. Małymi krokami przejmie kontrolę nad Kamą - ZDJĘCIA

2023-02-06 13:48

W 2752 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki (Piotr Borowski) już zacznie manipulować Kamą (Natalia Jędruś), która nie ma pojęcia o tym, co naprawdę zaszło pomiędzy ukochanym a maltretowaną Dominiką (Karolina Chapko). Zbyszek ogłosi wszystkim, że bardzo się zmienił po śmierci Anety (Zofia Zborowska) i nawet przeprosi Dominikę za swoje zachowanie w przeszłości. Szkoda tylko, że w 2752 odcinku "Barw szczęścia" zacznie urabiać Kamę, by ta była mu podległa i wyjdzie na jaw, że małymi kroczkami znów zaczyna terroryzować kolejną kobietę.

"Barwy szczęścia" odcinek 2752 - wtorek, 7.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2752 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki spróbuje udowodnić, że bardzo się zmienił, dojrzał i przemyślał błędy. Spotka się nawet z Dominiką, by wyjaśnić nieporozumienia z przeszłości, kiedy dręczył ją psychicznie i właściwie ubezwłasnowolnił. Robił z kobietą co chciał i upokarzał ją na każdym kroku, a pod koniec związku zostawił ją dla Anety, z którą wyjechał i wziął ślub. Według informacji Zbyszka kobieta zginęła w wypadku, a on związał się z Kamą, koleżanką Huberta (Marek Molak). Młoda i atrakcyjna ratowniczka medyczna przypomina nieco Dominikę i nie ma świadomości, z kim właściwie się związała.

- Byliśmy na wakacjach, w raju… Samo szczęście. I nagle się skończyło. Jeden głupi ruch… Przepraszam, ale nie potrafię jeszcze o tym mówić. Straciłem wszystko… - opowie o podejrzanej śmierci Stawicki, ale Dominika uwierzy mu na słowo. Mogłoby się wydawać, że lekarz faktycznie przemyślał swoje postępowanie, ale dziwnym trafem będzie traktował Kamę tak, jakby chciał ją sobie podporządkować. 

Stawicki urobi Kamę jak inne kochanki w "Barwach szczęścia"?

Zbyszek i Kama ustalili, że nie będą obnosić się ze swoim uczuciem w szpitalu, by wśród personelu nie krążyły dziwne plotki. Oczywiście Stawicki się nie powstrzyma i wtargnie do gabinetu obmacywać Kamę. Przyuważy ich jedna z pracownic szpitala, ale on się specjalnie nie przejmie. Zajmie się obmacywaniem ukochanej, z którą potem umówi się do teatru. 

Kama w 2752 odcinku "Barw szczęścia" wystroi się dla Zbyszka i pomyśli, że powali go swoim strojem na kolana. Stawicki doczepi się do kobiety, bo nie spodoba mu się jej naszyjnik. - Myślisz, że to dobry wybór? - zapyta lekarz, a Kama przejmie się, że jej strój nie podoba się ukochanemu. On wyjaśni, że naszyjnik źle mu się kojarzy i doprowadzi do tego, że dziewczynie zrobi się głupio. - Jest w porządku, tylko... od razu pomyślałem o tamtym... tropiki, wschód... - rzuci mężczyzna i nawiąże do śmierci Anety. Kama zacznie się obwiniać, nazwie się "głupią", a Stawicki już będzie miał ją w garści. Jeśli tak dalej pójdzie, podporządkuje sobie kolejną kobietę. 

Barwy szczęścia. Jowita wyjdzie z aresztu. Tak Sławka i Patryk powitają ją na wolności
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze