Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2749: Marek wmieszany w seks skandal. Najpierw dziecko z pasierbicą, a teraz romans z matką dziewczyny swojego syna - ZDJĘCIA

2023-02-02 20:06

W 2749 odcinku "Barw szczęścia" Marek (Marcin Perchuć) zorientuje się, w jak niekomfortowej sytuacji się znalazł, a raczej w co się wpakował na własne życzenie. Złoty rozstał się z Iwoną (Izabela Zwierzyńska), swoją pasierbicą, bo przecież niegdyś żył w związku z jej matką Marią (Iza Kuna), a rozpad związku leżał tylko po jego stronie. Pyrka liczyła nawet na ślub, do którego nie doszło. Natomiast w 2749 odcinku "Barw szczęścia" Krystyna (Hanna Bieluszko) zwróci synowi uwagę, że seks z matką dziewczyny syna, chyba nie jest najlepszym pomysłem.

"Barwy szczęścia" odcinek 2749 - czwartek, 2.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2749 odcinku "Barw szczęścia" do Marka dotrą konsekwencje seksu z Olgą. Przypomnijmy, że doszło do zbliżenia matki Michaliny (Anna Pentz) i ojca Witka (Witold Sosulski), który od dawna mieli się ku sobie. Przy wieczornym popijaniu wina, poszli o krok dalej i zaczęli się namiętnie całować. Córka ostrzegała Olgę, by nie popełniała błędów i nie robiła głupot, ale Złoty tak pięknie opowiadał jej o bliskości i uczuciach, że w końcu uległa. W 2749 odcinku "Barw szczęścia" sytuacja się skomplikuje, a do akcji wkroczy Renata, matka Marka. To ona zauważy, że syn chyba przesadza, bo przecież jeszcze niedawno tworzył związek z własną pasierbicą, a teraz uwiódł matkę Michaliny, dziewczyny jego syna. 

Krystyna wpadnie z wizytą do Marka w 2749 odcinku "Barw szczęścia", ale aż oniemieje na widok Olgi. Od razu domyśli się, że matka Michaliny nocowała u Złotego. Utną sobie pogawędkę, ale seniorka nie da się zbyć. - Przecież Olga to jest matka dziewczyny twojego syna... Sytuacja co najmniej niezręczna - powie ostro Krystyna. - Czasami się zdarza - rzuci oschle Złoty. - Tobie zbyt często... Marek, przecież ty masz córkę z własną pasierbicą, co oznacza, że często dokonujesz nieprawidłowych wyborów - wypomni mu seniorka. - A co jeśli ten związek z Olgą stanie się zbyt poważny? Jak Witek zareaguje na taką sytuację - zauważy Krystyna, ale Marek nie wpędzi się w wyrzuty sumienia. Uzna, że sprawa jest opanowana. 

Marek odeprze atak matki w 2749 odcinku "Barw szczęścia", wypominając jej relację z mężem. Krystyna uzna, że syn jest złośliwy. Złoty nic sobie nie zrobi z tłumaczeń i próśb Krystyny. Będzie widać, że zadurzył się w matce Michaliny, a przecież mógł spotkać się z każdą inną kobietą. Takiego zdania na pewno będą Michalina i Witek, którzy jeszcze nie wiedzą, co ich rodzice wyprawiają za plecami. Czy uczucie Olgi i Marka przerodzi się w poważny związek? Tego dowiemy się niebawem, z kolejnych odcinków "Barw szczęścia". 

Barwy szczęścia. Renata nie wytrzyma dłużej z Kodurem. Tylko terapia może mu pomóc
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze