Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2746: Kodur postrzelony w policyjnej obławie! Renata odejdzie od zmysłów - ZDJĘCIA

2023-01-29 10:48

W 2746 odcinku "Barw szczęścia" Kodur (Oskar Stoczyński) będzie dowodził policyjną obławą na dom podejrzanego o zlecenie zabójstwa Prota. Wszystko będzie wyglądało, jak na amerykańskich filmach akcji i Marcin narazi życie! Niestety w finale odcinka znajdzie się na muszce ściganego, a w tym momencie 2746 odcinka "Barw szczęścia" drżąca o życie ukochanego Renata (Anna Mrozowska) straci panowanie nad sobą! Czy Kodur zginie? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2746 - poniedziałek, 30.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2746 odcinku "Barw szczęścia" Kodur stanie na czele policyjnej ekipy, która zasadzi się na dom podejrzanego o zlecenie zabójstwa Prota. Akcja będzie rodem z amerykańskich filmów akcji - ostra broń, zamaskowani policjanci w specjalnych kamizelkach kuloodpornych zaatakują przestępcę. Ale żartow nie będzie - ścigany wymknie się z obławy, po czym w finale odcinka zaatakuje Kodura! Kiedy zbrodniarz będzie trzymał Marcina na muszce Renata coś wyczuje w kawiarni prawie straci przytomność... Czy Kodur przeżyje śmiertelny postrzał z bliskiej odległości?   

Padną strzały w "Barwach szczęścia"!

Kiedy Kodur w 2746 odcinku "Barw szczęścia" podejmie decyzję o ataku, wszystko rozegra się w ułamku sekundy. Widzowie będą widzieli też, co w tym czasie będzie się działo z przerażoną Renatą. Kelnerka będzie widziała, że jej ukochany dowodzi ważną akcją i będzie drżała z niepokoju o niego. 

Kiedy Kodur w 2746 odcinku "Barw szczęścia" znajdzie się ma muszce Renata zaniemówi, upuści tacę, jaby byli ze sobą magicznie połączeni! Niestety w tym odcinku nie zobaczymy, jak Marcin pada pod kulą oddaną przez groźnego przestępcę. Nie dowiemy się także, że przeżył strzał z bliskiej odległości!

Czy Kodur przeżyje śmiertelny postrzał?

Zdradzamy, że wszystko wyjaśni się już w 2747 odcinku "Barw szczęścia", warto śledzić wątek Kodura i Renaty w TVP2.    

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2746: Kodur znajdzie Klarę w Meksyku? Wstrząsające odkrycie w domu Bartosza - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Pierwsza randka Renaty i Kodura! Zabierze ją w zaskakujące miejsce
Najnowsze