Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2744: Kolejny dramat wstrząśnie domem Pyrków! Klara zaginie i nigdy nie wróci do domu

W 2744 odcinku "Barw szczęścia" domem Pyrków wstrząśnie kolejny dramat! Klara (Olga Jankowska) zaginiona w USA nie odnajdzie się i Hubert (Marek Molak) zacznie "rwać włosy z głowy", że jego ukochana żona i matka Marysi (Nina Szumowska) nie żyje. Pyrka na szczęście będzie miał u swego boku siostrę Agatę (Natalia Zambrzycka) i ostatecznie uda mu się dotrzeć w 2744 odcinku "Barw szczęścia" do producenta w USA. Ale ten również nie będzie miał żadnych wieści o Klarze! I zapowiada się na to, że Pyrka już nigdy do domu nie wróci.

"Barwy szczęścia" odcinek 2744 - piątek, 27.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Hubert w 2744 odcinku "Barw szczęścia" zacznie panikować, że nigdy nie zobaczy już ukochanej żony. Kontakt z Klarą urwie się i żadną mocą nikt nie będzie w stanie go nawiązać. Zdesperowany Pyrka prosi o pomoc w opiece nad Marysią Agatę i zacznie szukać rozwiązania tam, gdzie wszystko się zaczęło, czyli w wydawnictwie.

W 2744 odcinku "Barw szczęścia" Hubert nawiąże kontakt z wydawcą książek Klary, Piotrem Jareckim (Maciej Mikołajczyk). Ten człowiek będzie miał bezpośredni telefon do producenta filmu, który ma powstać w USA na podstawie powieści Pyrki. Niestety wieści od niego nie będą pomyślne. 

- Jak pan słyszał, mają przerwę w spotkaniach, każdy pracuje nad scenariuszem w domu - poinformuje Huberta w 2744 odcinku "Barw szczęścia" Jarecki. - Zobaczą się z Klarą w przyszłym tygodniu. 

- Ale chyba mogą się z nią skontaktować wcześniej? - zapyta Pyrka. 

 - Ale nie widzą powodu... Pewnie jest zajęta i jak będzie miała chwilę to do was oddzwoni...

- Ciekawe, jak pan by zareagował, gdyby pańska zona od 24 godzin nie dawała znaku życia - zdenerwuje się Hubert. 

- Na pewno bym nie panikował, gdybym wiedział co robi!

- O to chodzi, że ja właśnie nie wiem, co robi!

- Pisze! Pisze scenariusz! Może jeździ po Stanach, zwiedza, szuka inspiracji...

- To dlaczego mi o tym nie powie?

- Panie Hubercie, naprawdę uważam, że nie ma powodu do niepokoju. 

- A ja naprawdę uważam, że wydarzyło się coś złego!

I tak w domu Pyrków w 2744 odcinku "Barw szczęścia"  zapanuje koszmarna atmosfera bo na brak kontaktu z mamą najgorszej zareaguje Marysia. Dziecko odmówi nawet wyjścia z pokoju dopóki mama do niej nie zadzwoni... Niestety, już w 2750 odcinku Klara wprawdzie odnajdzie się całą i zdrowa, ale podejmie decyzję, że nigdy już do domu nie wróci!

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2755: Emilka zniszczy związek Natalii i Cezarego?! Córka Malwiny powie o kilka słów za dużo

Barwy szczęścia, odcinek 2741: Poważne kłopoty Damiana. Żabcia znajdzie się w poważnym niebezpieczeńst
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze