Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2743: Sprawa Rymana wykończy Natalię! Wyżyje się na córce Lei - ZDJĘCIA

2023-01-24 13:39

W 2743 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w środę 25.01.2023 o 20.10 w TVP2) Natalia (Maria Dejmek) pożałuje, że zgodziła się reprezentować Rymana (Filip Wałcerz) na rozprawie rozwodowej. Zwoleńska zrozumie, że sprawa zboczonego reżysera jest spisana na porażkę, przez co zacznie się coraz bardziej stresować i denerwować. W 2743 odcinku "Barw szczęścia" Natalia już dłużej nie wytrzyma tego napięcia i da upust swojej złości. Tyle, że jej ofiarą stanie się własna córeczka, gdyż Zwoleńska wyżyje się właśnie na Lei (Lena Sobota), w co Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) aż nie będzie mogła uwierzyć... Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2743 - środa, 25.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2743 odcinku "Barw szczęścia" Natalia zacznie coraz bardziej żałować, że nie posłuchała się Malwiny (Joanna Gleń) i wzięła sprawę Rymana. Co prawda, Zwoleńska długo stała przy swoim zdaniu, iż każdy zasługuje na sprawiedliwy wyrok, tak z czasem sama zaczęła rozumieć, iż faktycznie ma do czynienia ze zboczeńcem, który stanowi poważne zagrożenie nie tylko dla aktorek w teatrze, ale przede wszystkim własnej rodziny, co zdążył już pokazać na pierwszej rozprawie rozwodowej. Ryman nie utrzymał nerwów na wodzy i zaatakował własną żonę (Natalia Szulc), przez co w głowie Natalii pojawiło się mnóstwo wątpliwości, które na poważnie dadzą o sobie znać w 2743 odcinku "Barw szczęścia"!

W 2743 odcinku "Barw szczęścia" Natalia z samego rana będzie bardzo zdenerwowana, gdyż tego dnia będzie ją czekało kolejne spotkanie z Rymanem. Zwoleńska nerwowo zacznie zbierać się do wyjścia, a swoje emocje rozładuje na własnej córce, która zamiast się zbierać będzie pochłonięta rysowaniem koni, które tak zafascynowały ją po lekcji u Rawiczów!

- Lea! Wychodzimy! Lea, bo spóźnię się do pracy, a ty do przedszkola! Chodź! - zacznie poganiać córkę zdenerwowana Natalia.

Krzyki Natalii w 2743 odcinku "Barw szczęścia" natychmiast usłyszy Małgorzata, która stanie po stronie wnuczki. Zwoleńska zacznie usprawiedliwiać Leę, ale to tylko dodatkowo zirytuje Natalię, która jeszcze bardziej zdenerwuje się na własną córkę!

- Spokojnie kochanie, Lea już kończy. Słuchaj ona od wczoraj rysuje tylko koniki, kucyki - wyjaśni jej Małgorzata.

- No to ona teraz znalazła sobie czas na malowanki?! - oburzy się prawniczka.

- Ale ona już kończy, spokojnie. Jeżeli się śpieszysz, to ja ją zawiozę - wstawi się za wnuczką.

- Mamo, ona w końcu musi zrozumieć, że w tym domu panują jakieś zasady - Zwoleńska postawi sprawę jasno.

Wtedy w 2743 odcinku "Barw szczęścia" zachowanie Natalii poważnie zaniepokoi Małgorzatę. Zwoleńska skrytykuje córkę, która w końcu przyzna się matce, że nie radzi sobie ze stresem i nerwami, spowodowanymi rozprawą Rymana. Oczywiście, Małgorzata zrozumie córkę, ale da jej jasno do zrozumienia, że to nie jest żadne powód, aby wyżywała się na dziecku!

- Kochanie, oczywiście możesz jej to wytłumaczyć, ale nie w takich nerwach. Daj spokój, co ty robisz? Co się dzieje? - zdenerwuje się Małgorzata.

- Ktoś do mnie dzwoni. Ryman. Ta sprawa rozwodowa Rymana trochę mnie przerasta - wyrzuci z siebie.

- Kochanie, ale to nie jest powód, abyś wyżywała się na dziecku, żebyś to wszystko na niej odreagowywała - wyjaśni jej Zwoleńska, a Natalia zda sobie sprawę, że przegięła.

Jeszcze w 2743 odcinku "Barw szczęścia" Natalia postanowi naprawić swój błąd i przeprosić córkę. Zwoleńska wybierze się na zakupy i wybierze dla córki kolorowanki oraz poduszkę z konikami, które tak mocno przypadły jej ostatnio do gustu!

Barwy szczęścia, odcinek 2741: Poważne kłopoty Damiana. Żabcia znajdzie się w poważnym niebezpieczeństwie
Najnowsze