Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2743: Ryman skazany za molestowanie aktorek! Zboczeniec wpadnie w furię w kancelarii Natalii - ZDJĘCIA

2023-01-24 14:54

W 2743 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w środę 25.01.2023 o 20.10 w TVP2) Ryman (Filip Wałcerz) zostanie skazany za molestowanie aktorek w teatrze Olgi (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska). Co prawda, wyrok nie będzie prawomocny, ale wystarczający, aby wpłynąć na przebieg rozprawy rozwodowej Rymanów. W 2743 odcinku "Barw szczęścia" reżyser zjawi się w kancelarii Natalii (Maria Dejmek), gdzie podsłucha rozmowę prawniczki z Malwiną (Joanna Gleń), która już zdąży go osądzić. To wyprowadzi zboczeńca z równowagi, ale najgorsze będzie jeszcze przed nimi! Dopiero wtedy zobaczą, do czego tak naprawdę jest zdolny! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2743 - środa, 25.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2743 odcinku "Barw szczęścia" w końcu zapadnie wyrok w sprawie molestowania aktorek w teatrze Olgi przez Rymana! Sąd uzna, że reżyser przekroczył swoje uprawnienia i wykorzystywał kobiety seksualnie i wymierzy mu karę, ale oczywiście zboczeniec nie pogodzi się z tą decyzją i złoży apelację, gdyż wyrok nie będzie jeszcze prawomocny. To jednak wystarczy, aby Ryman ponownie stracił pracę w teatrze i został odcięty od aktorek, gdyż po wyroku sądu I instancji i tak już nikt nie będzie mu wierzył. W 2743 odcinku "Barw szczęścia" w "Szoku" ukaże się artykuł, zapowiadający koniec Rymana, który nieuchronnie będzie widziała również Malwina, ostrzegająca przed nim Natalię już dużo wcześniej!

W 2743 odcinku "Barw szczęścia" Malwina kolejny raz zacznie przekonywać Natalię, aby odpuściła sobie sprawę zboczeńca, ale Zwoleńska nie będzie mogła tego zrobić. Co prawda, wyrok sądu mocno skomplikuje ich sytuację w perspektywie rozprawy rozwodowej Rymanów, ale póki nie będzie prawomocny, to jeszcze nic nie będzie stracone...

- On molestował te aktorki. Wyrok jest jednoznaczny! - zacznie ją uświadamiać Malwina.

- Ale nie jest prawomocny. Sąd II instancji może zdecydować inaczej - wyjaśni jej.

- Natalia to jest zły człowiek. Naprawdę chcesz go dalej reprezentować? - spróbuje wybić jej ten pomysł z głowy.

- Nie mogę go teraz zostawić. Jestem prawnikiem - stwierdzi.

- Daj spokój, nie wmawiaj mi, że ten wyrok nie ma dla ciebie żadnego znaczenia - Brodzińska nie odpuści.

Wtedy w 2743 odcinku "Barw szczęścia" w kancelarii Natalii pojawi się sam zainteresowany, który zacznie przysłuchiwać się rozmowie prawniczki ze swoją asystentką. Aż w końcu Malwina zdenerwuje go do tego stopnia, że postanowi się wtrącić i zdecydowanie wyrazić swoje zdanie!

- Oczywiście, że nie ma, bo pani Natalia jest profesjonalistką.Prawda pani mecenas? Dzień dobry, chętnie się kawy napije, jeżeli to nie problem - powie chłodno Ryman.

- Oczywiście, że nie jest problem - przyzna Natalia.

- No i sama pani widzi, że tacy ludzie, jak pani asystentka, to już mnie skazali, a przed chwilą się jeszcze dowiedziałem, że znowu pracę straciłem - wyżali się.

Wówczas w 2743 odcinku "Barw szczęścia" Natalia zacznie przekonywać Rymana, że wyrok sądu stawia ich w bardzo niekorzystnej sytuacji, gdyż bezpośrednio może mieć wpływ na przebieg jego rozwodu z żoną. To sprawi, że reżyser już całkowicie straci nad sobą panowanie i dostanie ataku furii, który aż przerazi Malwinę, która natychmiast przybiegnie interweniować, ale na szczęście Ryman w końcu się opamięta...

- Sam pan widzi, jaki to może mieć wpływ na wynik pana rozprawy rozwodowej - uzna prawniczka.

- No, ale chyba sąd nie będzie sugerował się wyrokiem, który nie jest prawomocny, prawda? - zauważy reżyser.

- Sąd będzie patrzył na pana całościowo... może uznać, że tamta sprawa potwierdza zarzuty pana żony, że jest pan zdolny do przemocy wobec niej i wobec córki - wyjaśni mu.

- No, ale co z domniemaniem niewinności?! Przecież to ja jestem tutaj do cholery ofiarą! - krzyknie, po czym aż zacznie demolować kancelarię Zwoleńskiej.

- Wszystko w porządku? - spyta zaniepokojona Malwina.

- Nie, nic jest w porządku! Dziękuję za tę kawę! - krzyknie jeszcze bardziej zdenerwowany, ale po chwili zrozumie, że się zagalopował - Przepraszam pani mecenas. To cały ten stres. Sama pani rozumie...

Barwy szczęścia, odcinek 2741: Poważne kłopoty Damiana. Żabcia znajdzie się w poważnym niebezpieczeństwie
Najnowsze