Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2738: Radosna nowina u Grzelaków! Tym razem Aldonie i Borysowi naprawdę się uda?

W 2738 odcinku "Barw szczęścia" Aldona (Elżbieta Romanowska i Borys (Jakub Wieczorek) odejmą bardzo ważną decyzję - jeszcze raz postarają się o dziecko! Wydarzenia w życiu Grzelaków skłonią ich do poważnych zmian i uznają, że już nie ma dłużej na co czekać. Wszystko wskazuje na to, że po długich miesiącach trudów i smutku, u Grzelaków nareszcie wybuchnie radosna nowina! W którym odcinku "Barw szczęścia" Aldona ogłosi, że jest w ciąży? Czy tym razem im się uda - sprawdź co już wiemy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2738 - środa, 18.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2738 odcinku "Barw szczęścia" Grzelakowie staną wobec ważnych życiowych decyzji. Zmusi ich do tego ekonomiczna rzeczywistość, ale sami już od jakiegoś czasu prowadzili rozmowy o kolejnym dziecku. Tyle, że Borys bardzo chciał potomka, a Aldona była przeciwna, bo uznała, że teraz jest czas na jej rozwój i poszła na studia. Ale znów sytuacja się zmieni!

Grzelakowie w 2738 odcinku "Barw szczęścia" będą musieli zamknąć swój sklep, bo okaże się, że w obecnej lokalizacji biznesowo przestał się opłacać. To będzie trudny i ważny moment w ich życiu, z gatunku: "coś się kończy, coś się zaczyna". I Borys w tych okolicznościach wróci do tematu dziecka. Jak zareaguje jego żona?

Ujawniamy: tym razem, w 2738 odcinku "Barw szczęścia" Aldona zgodzi się na dziecko i spróbuje zajść w ciążę! Na razie nie wiadomo, czy na pewno im się uda, ale wspólna decyzja Grzelaków w tej sprawie będzie już ogromnym wydarzeniem. Czy i kiedy ogłoszą radosną nowinę? Na odpowiedź na to pytanie będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, śledząc ich wątek w TVP2. 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2738: Żabcia zostanie szpiegiem Damiana! Zdobędzie haki na jego rywala – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Dramat w domu Pyrków! Hubert i Agata dostaną straszne wieści o Marku. Wkroczy policja
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze