Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2735: Pożegnanie Klary z rodziną przed wylotem do USA. Ruszy za nią gwałciciel Bartosz - ZDJĘCIA

2023-01-02 15:40

W 2735 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Klara (Olga Jankowska) pożegna się z rodziną i wyjedzie do USA, żeby tam pisać scenariusz do filmu na podstawie ostatniej książki, erotycznej powieści "Dwanaście westchnień Emilii". Rozłąka Klary z mężem Hubertem (Marek Molak) i córka Marysią (Nina Szumowska) potrwa długi czas, ale nie to będzie najgorsze. Bo za Pyrką do samolotu lecącego do Los Angeles w 2735 odcinku "Barw szczęścia" wsiądzie żądny zemsty Bartosz (Artur Bocheński), który chciał po pijaku chciał ją zgwałcić i za to wyrzucono go z wydawnictwa. Czy tym razem skrzywdzi Klarę? Jak się skończy ta podróż Pyrki do Ameryki? Zobacz ZDJĘCIA i poznaj szczegóły.

"Barwy szczęścia" odcinek 2735 - piątek, 13.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2735 odcinku "Barw szczęścia" Klara zdecyduje się na wyjazd do USA, skuszona przez amerykańskich producentów, którzy będą chcieli sfilmować jej erotyczną powieść "Dwanaście westchnień Emilii". Pyrka dostanie propozycję napisania scenariusza do filmu, ale to będzie oznaczało konieczność pracy w Ameryce przez wiele miesięcy. Hubert namówi Klarę na wyjazd, przekona żonę, że powinna skorzystać z tak ogromnej szansy na rozwój kariery, choć w 2735 odcinku "Barw szczęścia" zapewni ukochaną, że ich rozłąka na pewno będzie się wiązała z tęsknotą.

Dzień pożegnania Klary z Hubertem i Marysią w 2735 odcinku "Barw szczęścia" będzie zapowiedzią kolejnego dramatu w życiu Pyrki. Małżonkowie nie będą mieli pojęcia, że śledzi ich Bartosz, który kilka tygodni temu próbował zgwałcić kobietę. Klara dzielnie postawiała opór wstrętnemu szefowi marketingu wydawnictwa. Niebezpieczny zboczeniec nie dość, że nie przyznał się do ataku na Pyrkę, to jeszcze oskarżył ją o molestowanie seksualne! Już wtedy zapowiedział, że się na niej zemści.

Wyjazd Klary w 2735 odcinku "Barw szczęścia" będzie dla Bartosza okazją, żeby pokazać Pyrce, że to wcale nie koniec, że zna sposoby jak się na niej odegrać za oskarżenia o próbę gwałtu. Zjawi się na lotnisku, gdzie Klara będzie się żegnała z Hubertem i córką, weźmie z auta walizkę i ruszy za Pyrką gdy ta będzie zmierzała w stronę odprawy pasażerów. Wcześniej będzie bacznie się przyglądał pisarce podczas zabawy z mężem i córką w parku. W głowie Bartosza w 2735 odcinku "Barw szczęścia" zrodzi się pewien chory plan.

Barwy szczęścia. Dramat w domu Pyrków! Hubert i Agata dostaną straszne wieści o Marku. Wkroczy policja
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze