Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2735: Pijacki trójkąt Patryka i Oliwki z 14-latką! Jezierski za to zapłaci - ZDJĘCIA

W 2735 odcinku "Barw szczęścia" w mieszkaniu Eweliny (Amelia Listwoń) obudzą się trzy mocno skacowane osoby: Patryk (Konrad Skolimowski), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i 14-latka! Okazuje się, że poprzedniej nocy wszyscy wypiją zdecydowanie za dużo i wylądują razem w jednym domu. Ewelina zacznie błagać Patryka, aby nic nie mówił o jej pijackich wybrykach rodzicom i Jezierski zgodzi się dochować tajemnicy. Oliwka w 2735 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie zachwycona tajnym paktem ukochanego z nastolatką i przewidzi, że Patryk za to zapłaci! Czy tak będzie? Sprawdź, co już wiemy i zobacz ten skandal w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2735 - piątek, 13.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Wspólna noc Oliwki, Patryka i Eweliny w 2735 odcinku "Barw szczęścia" zakończy się ciężkim bólem głowy i wyrzutami sumienia. W zasadzie każde z tego dziwacznego trójkąta będzie "miało coś za uszami". Patryk, po pozwolił uczennicy upić się do nieprzytomności, 14-letnia Ewelina - bo to zrobiła, a i Oliwka w końcu zaśnie "zmęczona nadmiarem alkoholu. Jak się zakończy ten skandal?

W 2735 odcinku "Barw szczęścia" całą trójka obudzi się razem, bo 14-latka tak mocno przesadzi z alkoholem, że trzeba ją będzie odtransportować do domu. Ale i Oliwka z Patrykiem postanowią się przy tym zabawić, więc sytuacja zrobi się dwuznaczna. Kiedy jeszcze Ewelina poprosi Jezierskiego o dochowanie tajemnicy przed rodzicami, Oliwka stwierdzi, że to się źle skończy. 

I śliczna dziewczyna Patryka w 2735 odcinku "Barw szczęścia" prawdopodobnie będzie miała rację, bo Patryk może wylądować "na dywaniku" u dyrektorki (Marta Juras). Tak wynika z opisu serwisu z programem telewizyjnym AKPA.   

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2732: Basia zniszczy ostatnie wspomnienia po zmarłym Zenku! Na zawsze uwolni się od nieżyjącego męża

Barwy szczęścia, odcinek 2720: Agata przyzna się Patrykowi do błędu z przeszłości. Jezierski nie pozna Pyrki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze