Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2731: Ostre zabawy Renaty i Kodura. Wylądują w łóżku, ale to dopiero początek – ZDJĘCIA

2022-12-21 20:03

W 2731 odcinku "Barw szczęścia" widzowie będą świadkami ostrych zabaw Renaty (Anna Mrozowska) i Kodura (Oskar Stoczyński), którzy pójdą na całość i już nie będą zastanawiali się nad swoimi uczuciami i łączącą ich namiętnością. Kelnerka z "Feel-Good" odstawi na bok sprawy z Damianem (Michał Lesień), który poczuje się odtrącony, co źle wpłynie na jego zdrowie psychiczne. W 2731 odcinku "Barw szczęścia" Renata nie będzie miała jednak czasu zajmować się Wójcikiem, skoro Kodur zapewni jej takie atrakcje...

"Barwy szczęścia" odcinek 2731 - poniedziałek, 9.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

To już pewne! Renata i Kodur połączą się w "Barwach szczęścia", oboje zrozumieją, że to właśnie siebie potrzebowali i wylądują w łóżku! Kodur od początku zwrócił uwagę na śliczną kelnerkę, a nawet zaangażował ją w pomoc przy śledztwie Binia (Adam Stępnicki), by kobieta stała się jego tajnym szpiegiem. Współpraca się opłaciła, a oni mogli poznać się bliżej. Szkoda tylko, że w podobnym czasie Damian zerwał z Żabcią (Hanna Klepacka) i próbował znów zbliżyć się do kelnerki. Wiadomo już, że ze starań Wójcika nic nie wyjdzie, bo Renata i Kodur będą bliżej niż kiedykolwiek!

Seks Renaty i Kodura w 2731 odcinku "Barw szczęścia"

Kelnerka i komisarz nieźle się zabawią. Zafundują sobie upojną noc tylko we dwoje, wylądują w łóżku, a rano kelnerka obudzi się przeszczęśliwa. Tylko Dominika (Karolina Chapko) przejmie się losem Damiana i zacznie martwić się, że kolega znów zacznie pić... Niestety Renata nie bardzo przejmie się uczuciami kolegi, z którym kiedyś chciała tworzyć coś więcej. Wręcz przeciwnie, w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" zwierzy się koleżance, że jest szczęśliwa jak nigdy, a u boku Kodura odnajduje szczęście. Wygląda na to, że ich seks będzie dopiero wstępem do dalszej, głębszej znajomości. Czy zrobi się naprawdę poważnie, a oni zakochają się w sobie na dobre? Zdradzamy, że wszystko będzie szło w dobrym kierunku, a Renata spędzi z przystojnym komisarzem naprawdę sporo czasu.

Barwy szczęścia. Agata przez Justina zupełnie straci głowę. Hubert nie uwierzy w cudowną przemianę
Najnowsze