Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2731: Agata po odkryciu związku Oliwki i Patryka poszuka pocieszenia u Justina. Skotnicki jeszcze ją dobije – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-01-09 20:14

W 2731 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w poniedziałek 9.01.2023 o 20.10 w TVP2) Agata (Natalia Zambrzycka) w końcu odkryje związek Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Patryka (Konrad Skolimowski). Pyrka nakryje zakochanych na namiętnych pocałunkach w parku, w efekcie czego straci panowanie nad kierownicą i spowoduje wypadek! Na szczęście, w 2731 odcinku "Barw szczęścia" nikomu nic się nie stanie, ale widok Zbrowskiej w objęciach Jezierskiego zaboli Agatę jeszcze bardziej niż uszkodzony samochód. Rozżalona Pyrka postanowi poszukać zapomnienia w ramionach Justina (Jasper Sołtysiewicz), ale Skotnicki zamiast jej pomóc, tylko dołoży! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2731- piątek, 6.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2731 odcinku "Barw szczęścia" Agata wreszcie dowie się, że Oliwka i Patryk są parą, a przekona się o tym na własne oczy. Pyrka dostrzeże zakochanych na wspólnym joggingu, w czasie którego zaczną wymieniać się namiętnymi pocałunkami i natychmiast zawiesi na nich swój wzrok, co skończy się tragicznie. Zapatrzona Agata straci panowanie nad kierownicą i przywali w słupek, w efekcie czego zniszczy cały zderzak. Na szczęście, nikomu nic się nie stanie, ale mimo to w wypadku nie ucierpi jedynie samochód Pyrki, ale przede wszystkim jej uczucia. Widok zakochanych Oliwki i Patryka w 2731 odcinku "Barw szczęścia" zaboli ją tak mocno, że kompletnie nie będzie mogła sobie z tym poradzić...

W 2731 odcinku "Barw szczęścia" rozżalona Agata postanowi poszukać pocieszenia u Justina i natychmiast pochwali mu się swoim odkryciem. Pyrka zapyta Skotnickiego, czy wiedział o związku Oliwki i Justina, ale przyjaciel Jezierskiego wszystkiemu zaprzeczy. Mimo iż, wcześniej sam odpuścił walkę o Zbrowską i dał Patrykowi błogosławieństwo!

- Widziałam Patryka z Oliwką. Wiedziałeś, że się spotykają? - zapyta w SMS-ie Agata, po czym Justin natychmiast do niej zadzwoni.

- Halo, ty jesteś pewna? Co ty dokładnie widziałaś? - dopyta Skotnicki.

- Spacerek po joggingu, trzymanie się za rączkę i buziaki, a w zasadzie namiętny pocałunek - przyzna Pyrka.

Wtedy w 2731 odcinku "Barw szczęścia" Justin zobaczy w tym swoją szansę i postanowi wyciągnąć Agatę na randkę, na co odtrącona Pyrka oczywiście się zgodzi!

- Kurczę to nic nie wiedziałem... Słuchaj, może ty byś chciała teraz gdzieś wyjść? Ja mam teraz chwilę wolną, możemy się wyrwać - zaproponuje, na co Agata przystanie i sama wybierze miejsce spotkania.

Chwilę później w 2731 odcinku "Barw szczęścia" Skotnicki postanowi kuć żelazo, póki gorące i znów zacznie podrywać Pyrkę! Justin uzna, że w tej sytuacji już ani Patryk ani Sławka (Ewelina Serafin) nie staną na drodze jego i Agaty, ale po odkryciu związku Zbrowskiej i Jezierskiego, Pyrce nie prędko będzie do romansów, co od razu zauważy Skotnicki...

- A tak na poważnie, to wszystko okej? Bo chyba trochę cię ruszyło - zapyta Justin.

- Trochę ruszyło. Patryk burzył się, kiedy wspominałam o Oliwce, a ja jak widać, miałam rację - przyzna Agata.

- Kłamstwo powtarzane wiele razy, w końcu staje się prawdą - skwituje, co Pyrka w w 2731 odcinku "Barw szczęścia" od razu dobierze jako atak!

- A czyli to jest moja wina, tak? A może jeszcze powiesz, że to ja go wepchnęłam w ramiona Oliwki - oburzy się.

- Nie o to mi chodziło - spróbuje wyjaśnić, ale wzburzona Agata nie da mu dojść do słowa!

- Wiesz co, czego bym nie zrobiła, to i tak zawsze będzie moja wina. Bardzo ci dziękuję, że mi o tym przypomniałeś. Na razie - zdenerwuje się jeszcze bardziej, po czym wyjdzie...

Barwy szczęścia, odcin3k 2731, ZWIASTUN. Agata wpadnie na pocałunek Patryka z Oliwką! Pierwsza noc Renaty z Kodurem
Najnowsze