Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2722: Laura przyzna Klarze, że to Bartosz próbował ją zniszczyć! Po próbie gwałtu wyjdą na jaw zaskakujące fakty – ZDJĘCIA

2022-12-27 12:35

W 2722 odcinku „Barw szczęścia” (emisja we wtorek 27.12.2022 o 20.10 w TVP2) Laura (Kim Grygierzec) znów zacznie nachodzić Klarę (Olga Jankowska) we własnym domu. Jednak tym razem prostytutka postanowi się dogadać i zakończyć całą aferę, którą z resztą sama wywołała. W 2722 odcinku „Barw szczęścia” Laura zacznie targować się z Klarą, a gdy Pyrka nie będzie chciała jej zapłacić, to prostytutka w końcu wyzna, że od początku za wszystkim stał Bartosz (Artur Bocheński), który w ten sposób próbował się na niej zemścić za to, że go odrzuciła i odsunęła od pracy w wydawnictwie! Zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2722 - wtorek, 27.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2722 odcinku „Barw szczęścia” Laura ponownie zacznie nachodzić Klarę, ale Pyrka wcale nie będzie chciała z nią rozmawiać. Trudno się dziwić, w końcu prostytutka najpierw okradła ją i Huberta (Marek Molak), gdy próbowali pomóc jej uwolnić się od Leona (Rafał Szałajko), a następnie wróciła i zażądała od pisarki 100 tysięcy złotych zadośćuczynienia za wykorzystanie jej historii w "Dwunastu westchnieniach Emilii". Oczywiście, Klara nie zgodziła się jej tyle zapłacić, w związku z czym Laura z pomocą Modrzyckiego (Piotr Ligenza) publicznie rozpowszechnili plotkę o tym, że pisarka przyczyniła się do śmierci młodej prostytutki. Wówczas autorytet Pyrki nieco upadł, a jej wizerunek mocno ucierpiał, ale Laura w 2722 odcinku „Barw szczęścia” będzie miała taki tupet, że znów zjawi się u Klary i zacznie się targować!

W 2722 odcinku „Barw szczęścia” Laura ponownie zjawi się w domu Klary, ale tym razem zażąda od niej "jedynie" 20 tysięcy i zapewni, że po otrzymaniu zapłaty odwoła wszystkie oszczerstwa na jej temat. Zszokowana Pyrka aż nie będzie mogła uwierzyć w to, że po takim świństwie prostytutka nie dość, że nie raczyła jej przeprosić, to jeszcze zaczęła się z nią targować. Wtedy w 2722 odcinku „Barw szczęścia” cierpliwość pisarki się skończy i postanowi natychmiast wyrzucić prostytutkę z domu, zapewniając ją, że nie zapłaci jej ani złotówki. Wówczas Laura zdecyduje się w końcu na szczere wyznanie!

W 2722 odcinku „Barw szczęścia” Laura przyzna się Klarze, że po wypuszczeniu "Dwunastu westchnień Emilii" napisała do wydawnictwa, ale ze strony Bartosza nie było żadnego odzewu. Jednak tuż po próbie gwałtu na Pyrce i zwolnieniu Myślińskiego z wydawnictwa, redaktor zmienił swój tor i skontaktował się z prostytutką, zachęcając ją do starcia z Klarą!

- Wtedy, kiedy wyszła książka pomyślałam, że da się coś wyciągnąć. No w końcu na coś się umawiałyśmy. Na początku Myśliński w ogóle nie chciał ze mną rozmawiać, ale niedawno zadzwonił i powiedział, że podczas pracy nad książką wszystko to wzięłaś z moich opowieści - wyjaśni jej Laura.

- Bzdura! - skwituje Klara.

- Rzucił hasło, że powinnaś mi zapłacić i że jest to do załatwienia, bo zarobiłaś majątek na mojej historii - zdradzi jej.

Wówczas w 2722 odcinku „Barw szczęścia” dla Klary stanie się jasne, że w ten sposób Bartosz postanowił się na niej zemścić za to, że go odrzuciła i doprowadziła do jego wyrzucenia z wydawnictwa. Wówczas jedyną zagadką pozostanie jeszcze plotka o rzekomej śmierci młodej prostytutki, ale Laura potwierdzi, że za tym również stał Myśliński!

- I wysłał cię do Modrzyckiego? - upewni się Pyrka.

- Bartosz stał za tym od samego początku - wyzna prostytutka.

Wtedy w 2722 odcinku „Barw szczęścia” Laura będzie pewna, że udało jej się zmiękczyć Klarę i spróbuje z nią jeszcze ponegocjować i zejdzie z ceny. Jednak Pyrka nie będzie miała ochoty już dłużej jej wyglądać i wyrzuci ją z domu!

Barwy szczęścia. Agata przez Justina zupełnie straci głowę. Hubert nie uwierzy w cudowną przemianę
Najnowsze