Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2721: Natalia pożałuje, że wzięła sprawę Rymana. Na własnej skórze przekona się, co to za drań! - ZDJĘCIA

2022-12-23 12:05

W 2721 odcinku "Barw szczęścia" Natalia (Maria Dejmek) pożałuje, że zgodziła się reprezentować Rymana (Filip Wałcerz) w sądzie. Zwoleńska odbędzie bardzo nieprzyjemną rozmowę z Olgą (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska), która zwierzy się prawniczce, jak okrutny i zły jest w rzeczywistości reżyser. Natalia w 2721 odcinku "Barw szczęścia" zorientuje się, że popełniła błąd, a Klemens (Sebastian Perdek) wygrywa w sądzie w sprawie rozwodowej jej klienta i jego żony. Nie chodzi tylko o rozwód, a o szemrane sprawy Rymana, o których Zwoleńska dowie się jeszcze więcej niż dotychczas.

"Barwy szczęścia" odcinek 2721 - piątek, 23.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Natalia zdecydowała się reprezentować Rymana w sądzie przy sprawie rozwodowej, a jej przeciwnikiem na sali sądowej okazał się Klemens. Wygląda na to, że rywal znajdzie się na wygranej pozycji, a Zwoleńska coraz bardziej uświadomi sobie, że reżyser to podły człowiek, któremu nie powinna w ogóle pomagać. Utwierdzi ją w tym przekonaniu Olga, która osobiście pojawi się w kancelarii, by dobitnie przedstawić swoje stanowisko wobec bronienia takiego zboczeńca.

- (...) Proszę powstrzymać Rymana, on zastrasza moją córkę - wypali Olga w 2721 odcinku "Barw szczęścia". - Oczywiście, porozmawiam z moim klientem, ale może córka coś źle zrozumiała, może to jakieś nieporozumienie - odpowie Natalia. - Pani jeszcze go nie zna, wie pani, że on ma sprawę karną za molestowanie? - zapyta się matka Michaliny (Anna Pentz), ale prawniczka wyjaśni, że sprawa molestowania nie ma nic wspólnego z rozwodem. Olga uprze się, że Natalia ma zareagować, wpłynąć na reżysera, a ona zdenerwuje się i ostro potraktuje Waldemara. 

Natalia w 2721 odcinku "Barw szczęścia" wyżyje się na Rymanie 

Zwoleńska da reprymendę reżyserowi, a on będzie wściekły. - Jeżeli chce pan sam reprezentować się w sądzie to droga wolna - oburzy się prawniczka. - Dowiedziałem się, że prawnik mojej żony spiskuje za plecami. Chce połączyć tę sprawę karną z moją prywatną. Ta dziewczyna nie ma pojęcia o moim życiu prywatnym - powie wzburzony reżyser, ale Natalia będzie nieugięta. Po ostrej wymianie zdań nie dojdą do większego porozumienia. W domu Natalia zwierzy się Malwinie (Joanna Gleń), że niepotrzebnie brała sprawę reżysera. - To zrezygnuj - doradzi Malwina. - Nie mogę, bo to by było wobec niego nie fair! Nie mogę pozwolić, żeby go zniszczyli - wyjaśni Natalia. - Malwina, po prostu mam ogromną nadzieję, że to da mu szansę żeby się zmienić - doda, ale jeszcze nie wiadomo, czy Ryman cokolwiek zrozumie. Olga i Michalina na pewno nie odpuszczą podłemu reżyserowi. 

Barwy szczęścia, odcinek 2720: Agata przyzna się Patrykowi do błędu z przeszłości. Jezierski nie pozna Pyrki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze