Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2720: Patryk wyciągnie Agatę z łap Justina? Będzie się opierać – ZDJĘCIA

W 2720 odcinku "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) będzie już uwikłana w niebezpieczny romans z Justinem (Jasper Sołtysiewicz). Jak widać na najnowszych ZDJĘCIACH Patryk (Konrad Skolimowski) wobec takich faktów "schowa dumę do kieszeni" i podejmie poważną próbę uratowania swojej niedawnej narzeczonej! Jezierski wybierze się nawet pod budynek biurowca, w którym pracuje Pyrka i będzie czekał na nią z kubkiem jej ulubionej kawy. Ale Agata wyraźnie będzie się opierać byłemu chłopakowi i jego miłym gestom... Czy Patryk zdoła wyciągnąć Pyrkę z łap Justina? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2720 - czwartek, 22.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2720 odcinku "Barw szczęścia" Patryk postanowi zawalczyć o uwagę swojej byłej dziewczyny. Jezierski nadal będzie wściekły na Justina, która uwiedzie do tego czasu Pyrjkę i nie będzie miał zamiaru odpuszczać. W tej sytuacji {Patryk "schowa męską dumę do kieszeni", kupi jej ulubioną kawę i stanie pod biurowcem, czekając na niedawną ukochaną. Czy jego interwencja odniesie skutek i Agata przejrzy na oczy? 

Romans Agaty z Justinem zacznie się na dobre już w 2715 odcinku "Barw szczęścia". Wtedy Hubert (Marek Molak) zwróci uwagę, że jego siostra totalnie zmieniła zdanie o Skotnickim, o którym dotąd miała jak najgorszą opinię. I choć Pyrka będzie mocno zaniepokojony nie dotrze do siostry z żadnymi argumentami...

Patryk w 2720 odcinku "Barw szczęścia" będzie rozważał wyprowadzkę ze wspólnego mieszkania z Justinem. Postanowi też szczerze porozmawiać z Agatą. Jezierski zda sobie wreszcie sprawę, że jego niedawna ukochana od momentu ich rozstania, bardzo się zmieniła. Niestety tak bardzo, że nie ucieszy jej widok Patryka z jej ulubioną pod pracą... 

Tymczasem Justin w 2720 odcinku "Barw szczęścia" nadal będzie zachwycał Agatę i pomoże jej stworzyć nową kampanię reklamową dla Feel Good. Czy Patryk zdoła wyrwać swoją niedawną ukochaną z łap bawidamka, zanim dziewczyna wpakuje się w poważne kłopoty? 

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Najnowsze