Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2713: Przerażające odkrycie Kajtka. Lilly jest zdolna do wszystkiego, aby go dopaść - ZDJĘCIA

W 2713 odcinku "Barw szczęścia" Kajtek (Jakub Dmochowski) przekona się, że Lilly (Mayu Gralińska Sakai) go oszukała! Kochanka tylko udaje, że Cieślak już jej nie interesuje, a tak naprawdę chce go mieć dla siebie za wszelką cenę! Cała prawda wyjdzie na jaw, kiedy Kajtek spotka się z byłą kochanką, aby się z nią ostatecznie rozstać. I wtedy egzotyczna piękność w 2713 odcinku "Barw szczęścia" wpadnie w prawdziwą histerię! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2713 - wtorek, 13.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2713 odcinku "Barw szczęścia" po powrocie z Singapuru Kajtek spotka się z Lilly, aby wyjaśnić jej, że między nimi już nigdy nic nie będzie. Już od 2712 odcinka Cieślak zacznie porządkować swoje sprawy sercowe. Wtedy pożegna się z Oliwką pięknie dziękując jej za wspaniały związek i składając niezwykłą obietnicę. Jak widać na ZDJĘCIACH śliczna manicurzystka przyjmie to dobrze. Za to Lilly... pokaże prawdziwą twarz!

Do 2713 odcinku "Barw szczęścia" Lilly będzie twierdziła, że Kajtek jest jej już obojętny, a przeprowadziła się do Warszawy ze swoich prywatnych powodów. Jednak co jakiś czas kochankowie wpadali na siebie, aż doszło nawet do pocałunku. Cieślak miał dosyć rozdarcia między skrzywdzoną narzeczoną i dlatego wyleciał na jakiś czas do ojca. Po powrocie będzie miał najwyraźniej poukładane w głowie i podejmie męskie decyzje. I to bardzo nie spodoba się Lilly!

Kiedy kochanka w 2713 odcinku "Barw szczęścia" usłyszy, że z Kajtkiem to już naprawdę koniec wpadnie w histerię i rozpacz! Cieślak będzie przerażony, kiedy na własne oczy zobaczy, co tak naprawdę ta dziewczyna do niego czuje. Później Lilly rzuci się dramatycznie w objęcia Justina (Jasper Sołtysiewicz) i to wszystko się raczej źle skończy...

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2716: Aresztowanie Zaborskiego! Znajdą oszusta Rafała w szpitalu? – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze