Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2712: Wzruszające pożegnanie Oliwki z Kajtkiem. Złoży niezwykłą obietnicę - ZDJĘCIA

W 2712 odcinku "Barw szczęścia" zobaczymy niezwykle wzruszające pożegnanie Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtka (Jakub Dmochowski). Cieślak wróci z podróży do ojca (Przemysław Stippa) do Singapuru i widać będzie, że przemyślał najważniejsze sprawy. Można będzie nawet odnieść wrażenie, że z Kajtka - chłopca zrobił się prawdziwy mężczyzna! Niezwykłe będzie to, co Cieślak wyzna swojej byłej narzeczonej na do widzenia w 2712 odcinku "Barw szczęścia". Czy dotrzyma obietnicy? Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2712 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2712 odcinku "Barw szczęścia" Kajtek wróci do polski. Jak pamiętamy chłopak poleciał do ojca do Singapuru, bo tu nie umiał poradzić sobie z uczuciami do Oliwki i Lilly (Mayu Gralińska Sakai). Cieślak stracił narzeczoną przez zdradę z egzotyczną pięknością, a kochanka nie ma zamiaru się od niego odczepić. Przyleciała nawet za nim do Warszawy! Ale Kajtek w końcu poukłada sobie w głowie, co jest dla niego naprawdę ważne i dzięki temu zobaczymy jego niezwykłe pożegnanie z Oliwką!

Kajtek w 2712 odcinku "Barw szczęścia" dowie się, że Lilly spotka się z Justinem (Jasper Sołtysiewicz). Cieślak wścieknie się, bo będzie pewien, że kolega z całą pewnością skrzywdzi jego byłą kochankę. W związku z tym Kajtek zażąda od Justina, aby zostawił Lilly w spokoju. A potem pójdzie do Oliwki. 

Trzeba przyznać, że w 2712 odcinku "Barw szczęścia" Kajtek zachowa się wobec byłej narzeczonej z wielką klasą. Cieślak podziękuje Oliwce za to, że mogli kiedyś byś razem. Złoży jej też piękną obietnicę - niezależnie od tego, co się będzie działo, zawsze będzie mogła na niego liczyć.

Czy to już naprawdę koniec Oliwki i Kajtka w "Barwach szczęścia"? Przekonamy się 12 grudnia w TVP2 o stałej porze. 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2716: Aresztowanie Zaborskiego! Znajdą oszusta Rafała w szpitalu? – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze