Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2712: Oliwka wróci do Kajtka! Na nic spiski i knowania Lilly - ZDJĘCIA

W 2712 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) wróci do Kajtka (Jakub Dmochowski)! Na tę wiadomość długo czekali fani tej uroczej pary, ale na szczęście wszystkie spiski podstępnej Lilly (Mayu Gralińska Sakai) zakończą się porażką. Oliwka i Kajtek w 2712 odcinku "Barw szczęścia" znowu będą razem szczęśliwi i zakochani! Wygląda na to, że wszyscy, którzy dobrze życzyli narzeczonym, będą jeszcze pić szampana na ich ślubie. Czy tak właśnie będzie, czy ktoś jeszcze stanie im na drodze? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2712 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2712 odcinku "Barw szczęścia" szczęśliwa Oliwka znów przytuli się do Kajtka i razem będą patrzeć w przyszłość. Tak to wygląda na najnowszych ZDJĘCIACH z serialu-  po wielu miesiącach rozłąki i braku nadziei na dalszy związek, zakochani do siebie wrócą! I choć Lilly przyleciała za Kajtkiem do Polski i zamieszkała blisko niego, choć często przesiaduje też w hotelu Stańskich, drażniąc swoją obecnością Oliwkę - ich miłość będzie górą! Jak do tego dojdzie?

Pewne jest, że w "Barwach szczęścia" i Oliwka i Kajtek zdenerwują się na Justina (Jasper Sołtysiewicz). I choć powody będą różne, niedawny przyjaciel stanie się ich wspólnym wrogiem. Dlaczego?

Oliwka w "Barwach szczęścia" obrazi się na Justina, że randkuje z dziewczyną, która złamała jej życie. Chodzić będzie rzecz jasna o Lilly. Kajtek również będzie zły na kolegę z z tej samej przyczyny, tyle, że on będzie się martwił, że Skotnicki skrzywdzi jego byłą kochankę... Ale wygląda na to, że właśnie ta sytuacja może połączyć zwaśnionych narzeczonych!

Na pewno w 2712 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka i Kajtek zapozują razem do uroczych ZDJĘĆ, które przypominają ich dawne, dobre czasy. Czy przyjaciele zatańczą w końcu na ich ślubie? Dowiemy się obserwując wątek od poniedziałku, 12 grudnia w TVP2. 

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2710: Grażyna zastąpi Kępskiemu Iwonę! Wszyscy namówią go, żeby rzucił Pyrkę - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Kasia załatwi Weronikę przy wszystkich! Żona Łukasza pokaże, kto jest górą
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze