Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2710: Grażyna zastąpi Kępskiemu Iwonę! Wszyscy namówią go, żeby rzucił Pyrkę - ZDJĘCIA

2022-11-22 16:37

W 2710 odcinku "Barw szczęścia" Grażyna (Kinga Suchan) zastąpi Kępskiemu (Jakub Sokołowski) Iwonę (Izabela Zwierzyńska). Pyrka nie wróci do Polski, zostanie w USA, gdzie podjęła prestiżowy staż medyczny, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Tylko dla niej, bo stęskniony za synem Wiktorem (Grzegorz Kestranek) Kępski wróci do kraju sam. Okaże się, że przyjechał na poważne badania kontrolne, które mogą wiele zmienić. W 2710 odcinku "Barw szczęścia" Grażyna znów będzie blisko byłego partnera i uwiedzie go z daleka od Iwony?

"Barwy szczęścia" odcinek 2710 - czwartek, 8.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2710 odcinku "Barw szczęścia" Grażyna znów zakręci się wokół Kępskiego. Tomasz przyjedzie z USA, gdzie wyjechał wraz z Iwoną. Pyrka dostała szansę nauki i poszerzania kompetencji w zakresie medycyny i chętnie skorzystała z szansy, a mężczyzna zdecydował się jej towarzyszyć. W 2710 odcinku "Barw szczęścia" Kępski spędzi dużo czasu z Wiktorem, zabierze go na tor treningowy, gdzie znów zbliży się do syna. To dzięki niemu mógł zwrócić do zdrowia po przeszczepie. Nie miał dobrych relacji z byłą partnerką i synem, ale operacja wszystko odmieniła. Iwona była przecież w pewnych momentach zazdrosna o podstępną Grażynę, bo mimo rozstania, kobieta walczyła o mężczyznę. I tak też będzie po jego powrocie do Polski bez Iwony. Chociaż nie ona jedna zainteresuje się przystojnym Tomaszem. Także Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) pozna Tomasza i od razu poczuje, że takiego mężczyzny potrzebuje. Dojrzałego, z pozycją, ułożonego. Niestety początkowo Zbrowska nie będzie świadoma, że Kępski jest zajęty. Na jak długo?    

W 2710 odcinku "Barw szczęścia" Grażyna zrobi scenę byłemu ukochanemu 

Grażyna wścieknie się na Tomasza w 2710 odcinku "Barw szczęścia", bo mężczyzna zabierze Wiktora na tor treningowy. Grażyna uzna, że to bardzo niebezpieczne posunięcie, dlatego wieczorem zjawi się u byłego ukochanego i zrobi mu pretensje o swoje zachowanie. To prawdopodobnie będzie jedynie pretekst do spotkania, bo nie zapowiada się, żeby Grażyna odpuściła znajomość z Kępskim, szczególnie, że Iwona będzie daleko. Zdradzamy, że niebawem w "Barwach szczęścia" niemal wszyscy będą namawiać Tomasza na pozostanie w kraju. 

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Najnowsze