M jak miłość

Barwy szczęścia, odcinek 2709: Kępski wróci do Polski, bo będzie umierał?! Iwona straci go na zawsze – ZDJĘCIA

W 2709 odcinku "Barw szczęścia" Tomasz (Jakub Sokołowski) wróci do Polski, bo będzie ciężko chory! Jego wątroba po przeszczepie znów da niepokojące objawy i Tomasz będzie musiał pilnie stawić się w szpitalu. Dlaczego Iwona (Izabela Zwierzyńska) w 2709 odcinku "Barw szczęścia" nie zaopiekuje się swoim najważniejszym pacjentem w USA nie wiadomo. Za to pewne jest, że Kępski może nigdy do niej już nie wrócić. Sprawdź co już wiemy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2709 - środa, 7.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2709 odcinku "Barw szczęścia" w hotelu Stańskich zamelduje się Tomasz Kępski. Ukochany Iwony przyleci sam, bo jak się okazuje stan jego zdrowia będzie wymagał interwencji szpitala, w którym miał przeszczep. O tym, jak bardzo chory jest Tomasz będzie wiedziała tylko Iwona, ale szybko dowiedzą się także jego rodzice, syn Wiktor (Grzegorz Kastranek) i Grażyna (Kinga Suchan). W jakim stanie zjawi się Kępski w Polsce?

Tomasz w 2709 odcinku "Barw szczęścia" zanim trafi do szpitala zobaczy się z synem. Wiktor będzie martwił się o ojca, ale ten będzie "robił dobrą minę do złej gry".     

- Dobrze wyglądasz - oceni stan Tomasza Grażyna, zaniepokojona, jak się czuje ojciec jej dziecka.

- Spokojnie. Nic mi nie jest - usłyszy.

Cała prawda o stanie zdrowia Kępskiego wyjdzie na jaw w 2709 odcinku "Barw szczęścia" dopiero na spotkaniu z rodzicami Tomasza. Matka wpadnie w panikę, że jej syn umiera! O jego stanie dowie się z rozmowy z Iwoną, ktąra telefonicznie poinformuje państwa Kępskich co tak naprawdę stoi za powrotem ich syna do Polski. 

- Nie chciałem was martwić na zapas - powie Tomasz, gdy Wanda (Maja Barełkowska) zacznie mu robić wyrzuty, że nie wiedziała, w jak złym jest stanie.

- Musimy wiedzieć, jak coś się dzieje - stwierdzi ojciec (Zbigniew Suszyński) Tomasza.

Tomasz uspokoi rodziców w 2709 odcinku "Barw szczęścia", że to, co mu dolega, to zwykłe zatrucie bakteryjne. Tyle, że owo zatrucie da identyczne objawy, niewydolność wątroby. Jaka będzie prawda o stanie zdrowia ukochanego Iwony?

- Dostałem antybiotyk i zalecenia odnośnie diety. Trochę się podkuruję i będzie dobrze - oznajmi Tomasz rodzicom. Tyle, że nie wiadomo, czy to będzie prawda.

 Zobacz też: Barwy szczęścia i Na dobre i na złe zmieniają godziny emisji! Premierowe odcinki o nowych porach

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Najnowsze