Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2707: Dominika oszukana przez Renatę wścieknie się na Kodura. Znajdą się w fatalnym niebezpieczeństwie - ZDJĘCIA

2022-12-05 20:05

Dominika (Karolina Chapko) w 2707 odcinku "Barw szczęścia" zorientuje się, że Renata (Anna Mrozowska) ją oszukała, bo nie powiedziała jej prawdy o układzie z Kodurem (Oskar Stoczyński). Była prostytutka jest szantażowana przez Wolnego (Kamil Przystał), który nie chce odpuścić. Do tego Kodur wykorzysta kelnerkę do kolejnej akcji z Biniem (Adam Stępnicki), chociaż Renata wolałby wycofać się z układu. Dominika w 2707 odcinku "Barw szczęścia" nie zrozumie, jak przyjaciółka mogła tak się narazić w jej sprawie i nie tylko!

"Barwy szczęścia" odcinek 2707 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Dominika nie jest świadoma, jak bardzo Renata się naraża i poświęca, by uwolnić ją od Wolnego, podłego alfonsa, który nie daje jej spokoju. Dlatego też, tak bardzo zaangażowała się w układ z Kodurem. On ma załatwić spokój dla Dominiki, a Renata ma wydobyć informacje o nocy zabójstwa Prota (Andrzej Michalski), który ewidentnie jest zamieszany w sprawę. Póki co za kratami siedzi Jowita (Magdalena Żak), ale Kodur jest przekonany, że sprawa ma drugie dno, czego może dowieść tylko Renata, narażając swoje życie. W 2707 odcinku "Barw szczęścia" kelnerka poczuje, że sytuacja wymyka się spod kontroli, więc postanowi zerwać współpracę z Kodurem. - Sprawy poszły o krok za daleko – oznajmi Kodurowi.

Dominika dowie się o szaleńczej akcji Renaty w 2707 odcinku "Barw szczęścia"

Dominika w końcu zorientuje się w wydarzeniach i dowie się, że przyjaciółka robi wszystko by uwolnić ją od Wolnego. Zdenerwuje się, że naraża siebie, by ją ratować. W "Feel Good" dojdzie do afery między Kodurem, Dominiką a Damianem (Michał Lesień). Wójcik rozstał się z Żabcią (Hanna Klepacka) i z powrotem spróbuje szczęścia z Renatą. Niestety w 2707 odcinku "Barw szczęścia" sprawy faktycznie zajdą za daleko. Renata umówi się z Biniem, bo ostatecznie zgodzi się, by układ z Kodurem trwał. Wyląduje z gangsterem w łóżku i dopiero się zacznie prawdziwe zamieszanie. Dominika chociaż wzruszona całym poświęceniem, nie pochwali zachowania Renaty, z którą kontakt się urwie.

Barwy szczęścia. Oliwka dowie się co łączy Justina i Lilly. Odbije jej kolejnego faceta?
Najnowsze