Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2706: Renata i Damian znowu razem! Wystarczy jeden pocałunek. Zazdrosny Biniu pokaże na co go stać?- ZDJĘCIA

W 2706 odcinku "Barw szczęścia" zobaczymy namiętny pocałunek Renaty (Anna Mrozowska) i Damiana (Michał Lesień-Głowacki)! Kelnerka przeprosi byłego kochanka za randki z Biniem (Adam Stępnicki) i wyjaśni, że nic go z nim nie łączy. Z kolei sam Biniu nie będzie miał zamiaru odpuszczać i zacznie nachodzić Renatę w pracy z kwiatami. To się skończy awanturą z córką Damiana Luizą (Julia Zielińska), która wygarnie koleżance w 2706 odcinku "Barw szczęścia", że bawi się jej ojcem. Czy miłość Renaty i Damiana dostanie jeszcze jedną szansę? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2706 -poniedziałek, 28.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2706 odcinku "Barw szczęścia" nastąpi wielkie pojednanie Renaty i Damiana. Kelnerka przeprosi ukochanego za sytuację z Biniem i to wszystko zakończy się namiętnym pocałunkiem! W 2704 odcinku Renata zniknęła po randce z przestępcą i Damian odchodził od zmysłów, co się jej stało. Podejrzewał też, że Biniu to nowy amant jego ukochanej, więc sytuacja zrobiła się nieprzyjemna. Ale to wszystko się wyjaśni, tylko0 czy na długo?

Renata w 2706 odcinku "Barw szczęścia" wybierze się do Damiana, aby wytłumaczyć że to co widział w parku, nie oznacza żadnego romansu z Biniem. Będzie to trochę wyglądało nawet na przeprosiny, co poruszy Damiana. I wtedy zakochani znów pocałują się,, jak za dawnych dobrych czasów!

- Co cię sprowadza? - zapyta jeszcze chłodno Damian. 

- Nie odpisywałeś wczoraj na SMS-y...

- Poszedłem wcześnie spać...

- Damian, myślę, że błędnie zinterpretowałeś to, co zobaczyłeś wczoraj w parku.

- Nie, no możesz spotykać się z kim chcesz... Nie musisz mi się tłumaczyć...

- Damian...

- Masz kogoś ok, tylko ja też chciałbym wiedzieć - Damian jednak zmieni zdanie w 2706 odcinku "Barw szczęścia". 

- Ale on n nie jest moim facetem! - krzyknie w końcu Renata. 

- Inaczej to wyglądało...

- Naprawdę wolałabym pójść z tobą do kina... Ale z nim musiałam się spotkać. 

- Musiałaś? O co chodzi - spyta zduszonym szeptem Damian, bo zrozumie, że jego ukochana ma jakieś problemy. 

W tym momencie 2706 odcinka "Barw szczęścia" Renata podejmie decyzję, że musi wyznać Damianowi całą prawdę, bo inaczej go straci! No i on jest jej jedynym prawdziwym przyjacielem, któremu na pewnom może zaufać. Kiedy Renata wyzna cała prawdę o współpracy z Kodurem (Oskar Stoczyński) w celu pojmania prawdziwego zabójcy Prota (Andrzej Michalski) .  

- No dobra... Powiem ci o co chodzi... Ale musisz przysiąc, że zachowasz to dla siebie!

- Ja uważam, że ten Kodur przegina! Nie może cię zmuszać, żebyś spotykała się z tym Biniem - zdenerwuje się Damian 

- Ale nie zmusza... Ja sama chcę mu pomóc - wyzna Renata. 

- Rozpracowywanie morderców to jest praca policji!

- Ale nie wiadomo, czy jest mordercą. Nawet nie wiadomo, czy jest niebezpieczny. Właśnie o to chodzi, tego mam się dowiedzieć!

- To ma mnie uspokoić?!

- Tak, bo jestem ostrożna...

- Nie wiem, no... Ale dziękuję, że mi o tym powiedziałaś - uspokoi się nieco Damian i wyzna: - A wczoraj w parku to wyglądało... Trochę się wkurzyłem 

- Zmartwiłabym się, gdyby było inaczej...

- Dlaczego?

- Bo... Lubię cię!

W tym momencie 2706 odcinka "Barw szczęścia" Damian zrozumie, że Renata go kocha i atmosfera zrobi się gorąca. Namiętny pocałunek zakochanych przypieczętuje wyznanie i wygląda na to, że fani tej p[ary będą mieli powody do radości - oni nareszcie będą razem!

Niestety, Biniu w  2706 odcinku "Barw szczęścia" również wyciągnie fałszywe wnioski ze spotkań z Renatą i zacznie ją nachodzić w kawiarni z kwiatami. Kiedy zobaczy to Luiza, córka Damiana wścieknie się, że koleżanka bawi się jej ojcem!

- To, co robisz, to jest zwykłe świństwo! Żeby nie powiedzieć mocniej!

Jak potoczy się śledztwo Kodura w sprawie zabójstwa Prota? Czy Renacie uda się wywinąć domniemanemu mordercy i zacznie sobie układać spokojne życie z Damianem? Przekonamy się śledząc wątek od  2706 odcinka "Barw szczęścia". 

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2716: Aresztowanie Zaborskiego to nie przypadek! Wykończy go była kochanka Karolina - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Oliwka dowie się co łączy Justina i Lilly. Odbije jej kolejnego faceta?
Najnowsze