Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2706: Kochanka Kajtka odbije Oliwce kolejnego chłopaka! Tego już za wiele - ZDJĘCIA

2022-11-09 15:13

W 2607 odcinku "Barw szczęścia" Lilly (Mayu Gralińska Sakai) uwiedzie kolejnego chłopaka Oliwki (Wiktoria Gąsiewska)! Piękność ze Wschodu nie zatrzyma się na Kajtku (Jakub Dmochowski) i umówi się na namiętną noc z Justinem (Jasper Sołtysiewicz). Oliwka nie będzie mogła uwierzyć, że ta dziewczyna niejako podąża jej tropem i "zmiata jej sprzed nosa" każdego mężczyznę, którym jest zainteresowana. I tego już będzie dla ślicznej, skrzywdzonej manicurzystki w 2607 odcinku "Barw szczęścia" za dużo! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2706 - poniedziałek, 28.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2706 odcinku "Barw szczęścia" kochanka Kajtka, która bezczelnie odbiła narzeczonego Oliwce, znów stanie na jej drodze do szczęścia. Justin w tym momencie będzie pełnił obowiązki osoby zarządzającej hotelem Stańskim i z radością odpowie na umizgi egzotycznej piękności. Dlaczego Lilly uwzięła się na mężczyzn, którzy mają poważne zamiary wobec manicurzystki? Pewne jest jedno: Oliwka będzie miała tego serdecznie dość!

Lilly w "Barwach szczęścia" zaczęła być częstym gościem w hotelu Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek) i tam właśnie zwróciła na siebie uwagę nowego menadżera. Oliwka nie do końca dała przyzwolenie Justinowi na romans, bo wciąż płacze za Kajtkiem. I śliczna Lilly w 2706 odcinku serialu to wykorzysta!  

Oliwka w 2706 odcinku "Barw szczęścia" będzie bezradnie patrzeć na umizgi kolejnego chłopaka, którego brała pod uwagę z jej największym żeńskim wrogim. "Dyrektor" Justin umówi się z Lilly na up[ojną noc, a Oliwka znów zapłacze nad swoim nieszczęściem. Jak ujawniliśmy TUTAJ szykuje się jej nowa przyjaźń z Karoliną (Marta Dąbrowska). Może zdradzana przez lata przez Zaborskiego (Wojiech Solarz) recepcjonistka podpowie manicurzystce sposób, jak pozbyć się Lilly ze swojego życia?

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2694: Ciało Zaborskiego zniknie! Bożena zabiła Rafała i wróci na miejsce zbrodni - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Straszna awantura Kasi i Łukasza na planie! Wyciekły WIDEO i ZDJĘCIA! Musisz to zobaczyć
Najnowsze