Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2702: Dominika znów zostanie prostytutką! Będą twarde dowody

W 2702 odcinku "Barw szczęścia" wyjdą na jaw nowe, szokujące fakty na temat Dominiki (Karolina Chapko)! Do Feel Good, w którym narzeczona Sebastiana (Marek Krupski) jest kelnerką, przyjdzie alfons z ulotkami jej usług erotycznych! Czy Dominika wróci potajemnie do zawodu prostytutki? Jeżeli ulotki w 2702 odcinku "Barw szczęścia" trafią w ręce coraz bardziej Sebastiana, to się może źle skończyć!

"Barwy szczęścia" odcinek 2702 - wtorek, 22.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2702 odcinku "Barw szczęścia" wszyscy zobaczą ZDJĘCIA roznegliżowanej Dominiki, reklamującej swoje usługi erotyczne! W dodatku ulotka będzie zawierała jej aktualny numer telefonu. Czy narzeczona Sebastiana wróci do najstarszego jak świat zawodu prostytutki? 

Nowe ulotki w 2702 odcinku "Barw szczęścia" przyniesie do Feel Good alfons Wolny. To "szef" przyjaciółki Dominiki Soni, której synem opiekują się Kowalski i jego narzeczona. Czyżby kontakt z koleżanką po fachu skusił Dominikę na powrót do dawnego zawodu? 

Najgorsze jest to, że już w 2690 odcinku "Barw szczęścia" Sebastian odkryje w internecie dowody, świadczące o tym, że jego ukochana go zdradza. Kowalski znajdzie linki do stron usług erotycznych na laptopie swojej ukochanej! Jeżeli ulotki Wolnego dostaną się w ręce Kowalskiego to się może bardzo źle skończyć.  

Prawda jest jednak taka, że to alfons Soni w "Barwach szczęścia" przyniesie spreparowane ulotki Dominiki, bo będzie chciał skompromitować koleżankę swojej "pracownicy". Narzeczona Kowalskiego próbuje wyciągnąć Sonię z bagna prostytucji, a Wolny zrobi wszystko, aby do tego nie dopuścić. Jak to się skończy?

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2693: Zaborski przeżyje atak Bożeny i wróci się zemścić?! Tego nikt się nie spodziewa

Barwy szczęścia. Straszna awantura Kasi i Łukasza na planie! Wyciekły WIDEO i ZDJĘCIA! Musisz to zobaczyć
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze