Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2693: Wiemy dlaczego Zaborski ukradnie pieniądze i zacznie uciekać! Powód zszokuje wielu

W 2693 odcinku "Barw szczęścia" Zaborski (Wojciech Solarz) ukradnie z hotelu Stańskich wielkie pieniądze i zacznie uciekać. Wiemy już dlaczego! Rafałowi będzie się układało całkiem dobrze - dostał to czego chciał i zarządza tym na swój oszukańczy sposób. Ale Zaborski odkryje coś, co śmiertelnie go przestraszy 2693 odcinku "Barw szczęścia"! Co to będzie? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2693 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2693 odcinku "Barw szczęścia" Zaborski zacznie wykonywać niezwykle nerwowe ruchy. Będzie to o tyle dziwne, że do tego momentu Rafał czuł się w hotelu Stańskich jak u siebie, a posłuszna mu Karolina (Marta Dąbrowska) wykonywała wszystkie jego polecenia. Również Justin stał się świetnym menadżerem, chętnym do pomocy dla nowego szefa. A jednak wydarzy się coś, co zmusi Zaborskiego do ucieczki!

W "Barwach szczęścia" wyjdą na jaw wszystkie ciemne sprawki Zaborskiego!

Zaborski w 2693 odcinku "Barw szczęścia" zacznie się niepokoić, że jest śledzony. Jak pisaliśmy TUTAJ - będzie miał absolutną rację. "Na ogonie" Rafała od dłuższego już czasu "siedzi" Celina (Orina Krajewska), która wie, że on stoi za porwaniem Tadzia (Jóżio Trojanowski). Czy to dlatego wróg Stańskich zacznie uciekać?

Rafała przerazi w 2693 odcinku "Barw szczęścia" fakt, że w ogóle jest śledzony i ktoś zna jego paskudne tajemnice. Nie będzie miał też pojęcia, ile śledzący go wiedzą o jego ciemnych interesach i planach. Zaborski postanowi więc wykonać gwałtowny ruch. Ukradnie z hotelu grubą kasę i zacznie uciekać. Tyle, że to się bardzo źle dla niego skończy...

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2701: Klara zarobi fortunę na książce. Obrzydliwy list od psychofana zniszczy świętowanie Pyrków - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Celina dopadnie Zaborskiego z porywaczem Tadzia! To będzie koniec Rafała
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze