Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2693: Ostatnie słowa Zaborskiego przed śmiercią. Przyzna się do porwania Tadzia?! – ZDJĘCIA

W 2693 odcinku "Barw szczęścia" Rafał (Wojciech Solarz) zaatakuje Bożenę (Marieta Żukowska) i w efekcie napaści sam straci życie. Jak będą wyglądały ostatnie chwile Zaborskiego? Co odwieczny wróg wykrzyczy Stańskiej, kiedy już nie będzie miał nic do stracenia? Czy przyzna się do porwania Tadzia (Józio Trojanowski)? Ostatnie słowa Zaborskiego, zanim zniknie w odmętach rzeki w 2693 odcinku "Barw szczęścia" tylko u nas! Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2693 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2693 odcinku "Barw szczęścia" Rafał ukradnie z hotelu Stańskich wielkie pieniądze i zacznie uciekać. Jednak Zaborski postanowi nie wyjeżdżać "bez pożegnania" i wyśledzi, gdzie aktualnie znajdują się Bożena, Bruno (Lesław Żurek) i Tadzio. Kiedy Stańska zostanie na chwilę sama odwieczny wróg rodziny zaatakuje ją znienacka. W brutalnej walce Rafał będzie miał jeszcze sporo do powiedzenia. Czy przyzna się do porwania Tadzia? 

Zdradzamy: Zaborski w 2693 odcinku "Barw szczęścia" będzie chciał Bożenę zabić! Nie będzie ukrywał tego faktu i będzie mocno zaskoczony, kiedy Stańska go zaatakuje. W niezwykle dramatycznej walce Rafał dostanie gazem pieprzowym po oczach, a następnie szkolona w boju Bożena jednym chwytem zrzuci go z mostu! Co usłyszy Stańska w ostatnich słowach oszusta i groźnego wroga? 

Zaborski w "Barwach szczęścia": "Nigdy w życiu nie będziecie mieć ze mną spokoju!"

- Jest mi wszystko jedno, wiesz? Urwę ci łeb! Chociaż tobie! Dopadnę was w końcu! Nigdy w życiu nie będziecie mieć ze mną spokoju!

A potem w 2693 odcinku "Barw szczęścia" po Zaborskim wszelki ślad zaginie. Czy to on zostanie wyłowiony z rzeki kilka dni później?  A może przeżyje i dotrzyma złożonej "obietnicy" i dopadnie Stańskich?

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2702: Jednak Żabcia wygra wojnę o Damiana. Renata pocieszy się z nowym kochankiem - ZDJĘCIA

Najnowsze