Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2691: Dominika i Sebastian rozstaną się tuż po drugich zaręczynach? Poczują się sobą rozczarowani – ZDJĘCIA

2022-11-04 20:05

W 2691 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w piątek 4.11.2022 o 20.10 w TVP2) ślub Dominiki (Karolina Chapko) i Sebastiana (Marek Krupski) stanie pod dużym znakiem zapytania. Kowalski będzie przekonany, że jego narzeczona wróciła do prostytucji i nie uwierzy w żadne jej słowo, a swojego zdania nie zmieni nawet po rozmowie z Sonią (Weronika Nockowska). W 2691 odcinku "Barw szczęścia" Sebastian będzie pewny, że przyjaciółki są w zmowie, a Dominika uzna, że ich związek nie ma sensu. Kelnerka zrozumie, że nie spełnili swoich oczekiwań tylko wzajemnie się sobą rozczarowali. Czy to będzie ich definitywny koniec? Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2691 - piątek, 4.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2691 odcinku "Barw szczęścia" atmosfera między Dominiką a Sebastianem tylko się zagęści. Kowalski nie będzie miał żadnych wątpliwości, że jego narzeczona go zdradza i nie uwierzy w żadne tłumaczenia narzeczonej, która spróbuje go przekonać, że przeglądała stronę z ofertami erotycznymi i nagle zniknęła wyłącznie ze względu na dawną przyjaciółkę Sonię, która wciąż pozostała w niechlubnym zawodzie. Niestety, Sebastian straci resztki zaufania do ukochanej, a zdania nie zmieni także po rozmowie z Sonią. Kowalski będzie przekonany, że obie kłamią i tylko wzajemnie się kryją, robiąc z niego kretyna. Wówczas w 2691 odcinku "Barw szczęścia" Dominika zda sobie sprawę, że bez zaufania nie da się zbudować związku…

- Po co były te zaręczyny? To nie ma sensu, skoro mi nie ufasz… – zauważy Dominika.

Wtedy w 2691 odcinku "Barw szczęścia" Sebastian zrozumie, że zaczyna tracić narzeczoną i bardzo się tego przestraszy. Jednak kelnerka uzna, że ta sytuacja pokazała im, że tak naprawdę mają zupełnie inne oczekiwania i najwidoczniej nie powinni być razem, skoro czują wobec siebie wyłącznie rozczarowanie…  

- Co chcesz przez to powiedzieć? – zaniepokoi się Sebastian.

- Myślałam, że się rozumiemy, że mamy dobry związek oparty na silnych fundamentach – przyzna kelnerka.

- Też tak myślałem – wtrąci.  

- Skoro oboje jesteśmy rozczarowani, to może lepiej się rozstać – stwierdzi stanowczo Dominika, czym mocno przerazi Sebastiana w 2691 odcinku "Barw szczęścia".

Jeszcze w 2691 odcinku "Barw szczęścia" Sebastian zda sobie sprawę, że przez swoje zachowanie może stracić miłość swojego życia i postanowi do tego nie dopuścić. Kowalski zrozumie swój błąd i postanowi szczerze przeprosić swoją narzeczoną.

- Chciałem przeprosić cię za kłótnie, za bark zaufania i to wszystko, co powiedziałem, ale to dlatego, że bardzo cię kocham i nie potrafię bez ciebie żyć – przyzna skruszony Sebastian.

- Dziękuję, że to przemyślałeś – ucieszy się Dominika, po czym w 2691 odcinku "Barw szczęścia" Dominika zgodzi się wybaczyć Sebastianowi i dać im jeszcze jedną szansę, ale tylko pod warunkiem, że w końcu porozmawiają o jej przeszłości, aby raz na zawsze zamknąć wątpliwości Kowalskiego. Oczywiście, Sebastian przystanie na jej propozycję, w związku z czym na placu Dominiki znów zagości pierścionek zaręczynowy, a narzeczeni ostatecznie się nie rozstaną!

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Celina dopadnie Zaborskiego z porywaczem Tadzia! To będzie koniec Rafała
Najnowsze