Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2686: Dominika znów zostanie prostytutką?! Znajoma sprzed lat przypomni jej o wszystkim - ZDJĘCIA

2022-10-24 8:54

W 2686 odcinku "Barw szczęścia" Dominika (Karolina Chapko) przypomni sobie czasy, kiedy była prostytutką, kiedy nie miała Sebastiana (Marek Krupski) i pracy w "Feel Good". Wszystko przez starą znajomą, na którą natknie się na ulicy. Zobaczy, że Sonia (Weronika Nockowska) dalej umawia się z klientami, co często wpędza ja w niebezpieczeństwo. W 2686 "Barw szczęścia" Dominika nie przestanie myśleć o dziwnym zachowaniu koleżanki, a Damian znajdzie podejrzane oferty w internecie i pomyśli, że ukochana wróciła do prostytucji!

"Barwy szczęścia" odcinek 2686 - czwartek, 26.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2686 odcinku "Barw szczęścia" Dominika odczuje, że przeszłość ją dogania! Znów wrócą do niej czasy, kiedy była prostytutką i umawiała się z klientami na płatny seks. Zobaczy koszmarną scenę na własne oczy, bo w 2686 odcinku "Barw szczęścia" natknie się na koleżankę z dawnego zawodu, która nadal oferuje podobne usługi, którymi zajmowała się ukochana Damiana. Kelnerka stanie się świadkiem jak Sonia nie radzi sobie z trudnym klientem, który staje się natarczywy i niebezpieczny. Pomoże jej, a potem szczerze porozmawia ze znajomą. 

- Posłuchaj... popytam wśród znajomych. Może znajdzie się jakaś praca dla ciebie... Mogłabyś to rzucić - cytuje słowa Dominiki portal światseriali.interia.pl, która od razu zadecyduje o pomocy kobiecie.

- Próbowałam, ale nic z tego nie wyszło - oznajmi smutno Sonia. 

- Ja też to zrobiłam na raty... Sprzątałam mieszkania, żeby spłacić długi... No i w końcu się udało - zapewni Dominika, ale a tym nie koniec, bo postanowi pomóc koleżance wydostać się z kręgu niebezpiecznego zawodu.

Wkrótce w "Barw szczęścia" Damian pomyśli, że Dominika wraca do prostytucji! 

Dominika skupi się na pomocy Soni, więc zacznie odwiedzać portale erotyczne w internecie, by znaleźć jakiś kontakt do znajomej. Nie będzie umiała zostawić "od tak" tej sprawy i zapomnieć o spotkaniu. Niestety nie będzie łatwo nawiązać kontakt z Sonią, a niebawem w "Barwach szczęścia" to Damian natknie się na odwiedzane strony internetowe Dominiki i zobaczy, że wchodzi na podejrzane ogłoszenia. Pomyśli, że ukochana wróciła do prostytucji i go oszukuje! To oczywiście nie będzie prawda, bo kelnerka za nic nie chciałaby powtarzać błędów z przeszłości, ale Damian początkowo nie będzie o tym wiedział. Na szczęście Dominika wszystko mu wyjaśni i wtajemniczy go w plan pomocy Soni.

Barwy szczęścia, odcinek 2682: Wyjątkowy prezent Jerzego dla Małgorzaty
Najnowsze