Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2682: Basia przeżyje ciężki szok. Chowański zostanie skompromitowany! Bankrut połasił się na majątek Grzelaków?

W 2682 odcinku "Barw szczęścia" Basia (Sławomira Łozińska) przeżyje koszmarny szok! Jak pisaliśmy jako pierwsi, Grzelakowa zaprosi Chowańskiego (Jacek Rozenek), aby z nią zamieszkał. Wywoła tym samym wielki, rodzinny skandal, ale na tym się wcale nie skończy! W 2682 odcinku "Barw szczęścia" na jaw wyjdą nowe fakty i może się okazać, że Chowański zakradł się w łaski wody po Zenku (Jak Pęczek), bo jest bankrutem! Sprawdź, co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ.

"Barwy szczęścia" odcinek 2682 - piątek, 21.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2682 odcinku "Barw szczęścia" zobaczymy konsekwencje wielkiego skandalu, jaki wydarzy się u Grzelaków w 2679 odcinku. Po wspólnej nocy z Chowańskim Basia zaproponuje Arturowi wspólne zamieszkanie, a on chętnie się zgodzi. Nikt z rodziny i przyjaciół Grzelakowej nie zaakceptuje jej decyzji i zaczną drążyć o co tu chodzi, węsząc oszustwo. I już w 2682 odcinku serialu znajdą dowody nieuczciwości Artura!

W sprawę zaangażują się szczególnie Róża (Anna Gornostaj) ze Zdzisiem Zbigniew Buczkowski) i to oni wytropią prawdę o "interesach" Chowańskiego. Ale to Jola (Małgorzata Potocka) "postawi kropkę nad i" i skompromituje Artura w obecności Basi. 

Chowański w "Barwach szczęścia to bankrut!

I tak Grzelakowa w 2682 odcinku "Barw szczęścia" dozna ciężkiego szoku, kiedy usłyszy, że firma Chowańskiego właśnie ogłosiła upadłość. Artur do tego momentu nie raczy wspomnieć Grzelakowej o tym, że jest bankrutem! Czy Jola uratuje Basię przed największym życiowym błędem?   

Zobacz też: M jak miłość. Mateusz zdradzony przez najbliższego przyjaciela! Mostowiakowie będą w szoku - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowych odcinków. Tak rozpadnie się małżeństwo Kasi i Łukasza?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze