Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2679: Wielki skandal u Grzelaków! Basia zamieszka z Chowańskim! To się źle skończy - ZDJĘCIA

W 2679 odcinku "Barw szczęścia" Basia (Sławomira Łozińska) zaproponuje Arturowi Chowańskiemu (Jacek Rozenek), aby zamieszkali razem! Rodzina Grzelaków będzie w ciężkim szoku. Najpierw Basia z Arturem spędzą razem noc u niej w mieszkaniu, a później wdowa po Zenku (Jan Pęczek) złoży tę niecodzienną propozycję. Na szczęście Jola (Malgorzata Potocka) zacznie drążyć o co tu chodzi i być może uratuje Basię przed najgorszymi konsekwencjami. Czy żałoba Basi w 2679 odcinku "Barw szczęścia" wpędzi ją w poważne kłopoty?

"Barwy szczęścia" odcinek 2679 - wtorek, 18.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2679 odcinku "Barw szczęścia" w rodzinie Grzelaków wydarzy się coś nie do pomyślenia. Najpierw Basia spędzi noc z Arturem, a później zaproponuje mu wspólne zamieszkanie! Chowański, naturalnie chętnie się zgodzi i dramat gotowy. Rodzina będzie przekonana, że za tak szybkim rozwojem wypadków kryje się coś poważnego i niekoniecznie są to czyste intencje. I za wyjaśnienie tej kwestii zabierze się Jola. 

Przypomnijmy - po śmierci Zenka w "Barwach szczęścia" , na cmentarzu przy Basi szybko pojawił się Chowański. To on wysłuchał załamanej wdowy i służył jej empatią i pomocnym ramieniem. Wyglądało na to, że Basia znalazła przyjaciela na trudny czas, mężczyznę po przejściach.

Czy Chowański w "Barwach szczęścia" ma wobec Basi czyste intencje? 

Jednak w 2679 odcinku "Barw szczęścia" sprawy przybiorą nieoczekiwany obrót! Basia zaproponuje Arturowi wspólne zamieszkanie, a następnie poinformuje o tym rodzinę. Jako pierwsi do akcji ratunkowej wkroczą Cieślakowie. To Róża (Anna Gornostaj) i Zdzisio (Zbigniew Buczkowski) zaczną przekonywać Grzelakową, że tak podejrzana osoba jak Chowański nie jest godna zaufania. 

Ale interwencja Cieślaków nic nie da i wtedy do akcji w 2680 odcinku "Barw szczęścia" wkroczy Jola. Róża i Zdzisio odkryją, że firma Chowańskiego ogłosiła upadłość, a była żona Zenka ogłosi ten fakt publicznie... Czy uratują Basię przed poważnymi konsekwencjami?

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2681: Renata po nocy z Mirkiem dostanie kwiaty od Damiana! Nie przyzna się co ją łaczy z jego synem - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze