Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2677: Nowe życie Basi po śmierci Zenka. Ostatni raz pożegna się ze zmarłym mężem – ZDJĘCIA

2022-09-29 11:35

W 2677 odcinku "Barw szczęścia" Basia (Sławomira Łozińska) wejdzie w nowy etap żałoby po śmierci ukochanego Zenka (ś.p. Jan Pęczek). Można powiedzieć, że Grzelakowa pożegna się z mężem po raz ostatni i zacznie układać swoje życie na nowo. Nadal smutna, przygnębiona Basia będzie miała u swego boku przyjaciela Chowańskiego (Jacek Rozenek), który doskonale rozumie, przez co wdowa po Zenku przechodzi. Sprawdź, co już wiemy o tym, jak będzie wyglądało nowe życie Basi w po śmierci Zenka 2677 odcinku "Barw szczęścia" i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ.

"Barwy szczęścia" odcinek 2673 - piątek, 14.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2677 odcinku "Barw szczęścia" Basia po raz ostatni pożegna się ze zmarłym Zenkiem. Grzelakowa dojdzie do wniosku, że jest w momencie, w którym musi zdecydować, jak dalej żyć po wielkiej stracie. I Basia uzna, że musi rozpocząć nowy etap swojego życia, w którym jasne jest, że ukochany Zenek już nigdy nie wróci. 

W 2677 odcinku "Barw szczęścia" Basia weźmie lekcje jazdy u Zdzisia (Zbigniew Buczkowski). Tak zaznaczy, że zdecydowała się nie tylko żyć dalej, ale jeszcze rozwijać. Po lekcji jazdy Grzelakowa nabierze sił i zajmie się rzeczami, które zostawił po sobie Zenek. 

Wzruszające ostatnie pożegnanie Zenka Grzelaka

I tak w 2677 odcinku "Barw szczęścia" Basia spakuje rzeczy po zmarłym mężu. To będą wzruszające sceny - tyle wspomnień mieści się w każdym drobiazgu, który zostawił w domu Zenek. Jak Basia poradzi sobie z tym trudnym wyzwaniem?

Na szczęście Grzelakowa nie jest w swojej żałobie sama. Również w 2677 odcinku "Barw szczęścia" będą przy niej Aldona (Elżbieta Romanowska) i Borys (Jakub Wieczorek). Przez cały ten trudny czas wspierał Basię będzie Artur Chowański, który jako jedyny doskonale rozumie, co Grzelakowa czuje podczas żałoby.

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2665: Aldona w ciąży? Jej syn Aleks nigdy nie pogodzi się z tym, że urodzi drugie dziecko - ZDJĘCIA

Najnowsze