Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2665: Aldona w ciąży? Jej syn Aleks nigdy nie pogodzi się z tym, że urodzi drugie dziecko - ZDJĘCIA

2022-09-28 20:10

W 2665 odcinku serialu "Barwy szczęścia" ciąża Aldony (Elżbieta Romanowska) wywoła gwałtowną reakcję Aleksa (Hubert Wiatrowski), który nie chce, żeby jego matka urodziła drugie dziecko. Syn Aldony wprost zapyta Borysa (Jakub Wieczorek), czy ich rodzina się powiększy. Dla buntującego się coraz bardziej nastolatka wcale nie będzie to radosna nowina. Wręcz przeciwnie. Aleks w 2665 odcinku "Barw szczęścia" nie zniesie myśli, że Aldona i Borys chcą mieć dziecko, że od teraz wszystko się zmieni. Jak Grzelakowie poradzą sobie z Aleksem? Czy zdołają przekonać syna, że wciąż jest dla nich bardzo ważny? Zobacz ZDJĘCIA z 2665 odcinka "Barw szczęścia" i poznaj szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2665 - środa, 28.09.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2665 odcinku "Barw szczęścia" Aleks odkryje, że Aldona z Borysem jednak starają się o drugie dziecko i od razu zacznie się buntować. Syn Aldony przypadkiem zobaczy witaminy z apteki dla przyszłym mam, więc bez ogródek zapyta ojczyma czy będzie miał rodzeństwo. - Mama jest w ciąży? - Jeszcze nie. Na razie to suplementy na wzmocnienie... - opowie wprost Borys, który w 2665 odcinku "Barw szczęścia" zauważy, że Aleks nie radzi sobie z ich decyzją o powiększeniu rodziny. Rozsądny, opiekuńczy i odpowiedzialny nastolatek nagle zmieni swój stosunek do matki i przybranego ojca. Choć nie dadzą mu powodów, by czuł się mniej kochany czy mniej ważny.

Dziecko Aldony i Borysa wywróci ich życie do góry nogami

Wystarczy jednak, że w 2665 odcinku "Barw szczęścia" do Grzelaków wpadnie z wizytą Regina (Kamila Kamińska) z małym Kamilkiem (Władek Domański), by Aleks poczuł, że nie ma dla niego miejsca wśród bliskich. Aldona nakrzyczy jeszcze na syna za to,że przyniesie Kamilowi królika, choć niemowlak jest alergikiem i do tego wcześniakiem.

Radosna nowina u Aldony i Borysa w 2665 odcinku "Barw szczęścia"

Podsłucha rozmowę matki z Reginą o ciąży i w 2665 odcinku "Barw szczęścia" uzna, że od teraz wszystko się zmieni. - Plan powoli wchodzi w fazę czynną? - ucieszy się przyjaciółka Grzelaków. - Trzymaj kciuki!- Jak Aldonka coś postanowi, to nie ma zmiłuj się! - przyzna Borys, który już nie może się doczekać aż zostanie ojcem. Kocha Aleksa jak własnego syna, a mimo to chciałby mieć swoje dziecko z Aldoną. - Teraz tylko czekać na radosną wiadomość! - stwierdzi Regina.

Aleks w 2665 odcinku "Barw szczęścia" zamknie się u siebie i nie będzie chciał dłużej słuchać o ciąży Aldony. Borys spróbuje jednak przekonać pasierba, że nie ma o co się martwić. - Z tym dzieckiem, to taki plan...

- Jak mama coś postanowi, to nie ma zmiłuj. Sam tak powiedziałeś...

- No, to prawda. Możliwe, że pojawi się nowy członek rodziny, ale wtedy nic się nie zmieni. Wszystko będzie tak jak wcześniej...

Aleks w 2665 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie chciał dziecka w rodzinie

- Ty w to wierzysz, na serio? Ten mały zrobił zamieszanie na cały dom! Wszyscy wokół niego skakali jak jacyś kretyni. Z tobą na czele. Przestań mówić, że się nic nie zmieni, bo to żałosne! - Aleks w 2665 odcinku "Barw szczęścia" głośno przyzna, że nie chce rodzeństwa. Jego zachowanie zaskoczy Aldonę, która była przekonana, że skoro syn jest samodzielnym nastolatkiem, jeszcze niedawno upierał się, że chce mieć siostrę albo brata, to ucieszy się na powiększenie rodziny.

Borys w 2665 odcinku "Barw szczęścia" uzna jednak, że chodzi o coś innego - o uwagę jakiej od rodziców oczekuje Aleks. - Jesteś wspaniałym ojcem dla Aleksa. Będziesz wspaniałym tatą dla jego siostry - pochwali męża Aldona. - Albo brata... - poprawi żonę Borys. Jednak ona postawi na swoim. - Siostry!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowych odcinków. Tak rozpadnie się małżeństwo Kasi i Łukasza?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze