Barwy szczęścia, odcinek 2671: Łukasz zwolni Modrzyckiego z pracy! Nie daruje mu ataku na Kasię

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2671: Łukasz zwolni Modrzyckiego z pracy! Nie daruje mu ataku na Kasię

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2671: Łukasz zwolni Modrzyckiego z pracy! Nie daruje mu ataku na Kasię

2022-09-23 22:06

W 2671 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w czwartek 6.10.2022 o 20.10 w TVP2) Modrzycki (Piotr Ligienza) przekroczy wszelkie możliwe granice przyzwoitości. Dziennikarz zakradnie się do szpitala, w którym leży Igor (Tomasz Nosiński), utrzymywany w śpiączce farmakologicznej wielbiciel Kasi (Katarzyna Glinka) i zacznie robić zdjęcia! W 2671 odcinku „Barw szczęścia” Modrzycki będzie głuchy na prośby Sadowskiej, a na dodatek będzie się przy tym świetnie bawił. Dla Łukasza (Michał Rolnicki) to już będzie za dużo i postanowi go zwolnić, ale Błażej tak łatwo nie da się usunąć i kolejny raz zacznie go szantażować!

"Barwy szczęścia" odcinek 2671 - czwartek, 6.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2671 odcinku „Barw szczęścia” Modrzycki znów posunie się do granic absurdu i pokaże, że nie ma żadnych skrupułów. Nie dość, że dziennikarz doprowadził do straszliwego wypadku Klary (Olga Jankowska) i zamiast pomóc tylko robił zdjęcia, to jeszcze zaczął naśmiewać się z seksu Pyrków na imprezie „Szoku” i sprowokował Huberta (Marek Molak) do bójki. Po wszystkim wypuścił artykuł, oczerniający Pyrkę, a nawet chciał podać go do sądu, ale Łukasz to powstrzymał, w efekcie czego spotkał się z szantażem! Jednak w 2671 odcinku „Barw szczęścia” Błażej posunie się o krok dalej i tym razem na celownik weźmie sobie Kasię, a właściwie jej rozpacz po straszliwym wypadku Igora, ojca kolegi Ksawerego (Bartosz Gruchot), który trafi do szpitala i zostanie wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2662: Damian i Żabcia nie zamieszkają razem! Pod wpływem syna ze wszystkiego się wycofa

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowych odcinków. Tak rozpadnie się małżeństwo Kasi i Łukasza?

Modrzycki zaatakuje Kasię w szpitalu w 2671 odcinku „Barw szczęścia”!

W 2671 odcinku „Barw szczęścia” jak podaje swiatseriali.interia.pl Modrzycki zjawi się w szpitalu, gdzie natknie się na zapłakaną Kasię. Dziennikarz będzie na tyle bezczelny, że zacznie fotografować żonę Łukasza, a przy tym będzie się świetnie bawił!

- Witam żonę szefa. Pięknie pani wygląda. Fotografuję dla czytelników „Szoku” wzruszającą historię – zacznie uśmiechnięty.

- Co pan wyprawia? - oburzy się Kasia.

- Jeszcze niedawno omal pani nie zginęła pod gruzami na Sycylii. Dzisiaj opiekuje się pani przyjacielem... Wielka sprawa, wzruszająca historia - stwierdzi Modrzycki, ale Sadowska natychmiast wypędzi go z oddziału!

Chwilę później w 2671 odcinku „Barw szczęścia” zdenerwowana Kasia zadzwoni na skargę do Łukasza. Sadowski zacznie tłumaczyć się żonie, że nie wiedział, że Błażej zjawi się w szpitalu, bo dziennikarze mają wolną rękę przy szukaniu tematów, ale oczywiście zapewni ją, że nie zgodzi się na publikację ani jej zdjęć ani Igora!

- Reporterzy szukają tematów na własną rękę... – zacznie wyjaśniać, ale Kasia wejdzie mu w słowo.

- Ja nie chcę się zobaczyć w gazecie! Ani zobaczyć tam zdjęć nieprzytomnego Igora! To jakaś dziennikarska hiena bez skrupułów – zażąda.

- Załatwię to, kochanie. Obiecuję ci – zapewni ją.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2675: Gorący pocałunek Renaty i Mirka! Syn Damiana zajmie miejsce ojca – ZDJĘCIA

Łukasz wyrzuci Modrzyckiego z pracy, ale Błażej znów zacznie go szantażować w 2671 odcinku „Barw szczęścia”!

Następnie w 2671 odcinku „Barw szczęścia” Łukasz wezwie do siebie Błażeja jak tylko ten zjawi się w pracy. Sadowski da mu jasno do zrozumienia, że tym razem przekroczył wszelkie możliwe granice i o publikacji materiału może zapomnieć! Modrzycki zacznie mu się odgrażać, że doniesie na niego Wangelowi (Marek Kałużyński), ale nawet nie zdąży tego zrobić, bo Łukasz go zwolni!

- Chcę opowiedzieć mocną dramatyczną i chwalebną dla twojej żony historię - stwierdzi Modrzycki.

- Na którą nie dostaniesz zgody! Zwalniam cię! – postawi sprawę jasno.

Oczywiście, Błażej w 2671 odcinku „Barw szczęścia” tak łatwo nie odpuści i wieczorem zjawi się w mieszkaniu szefa. Modrzycki spróbuje go zastraszyć, ale Sadowski pozostanie nieugięty i wskaże mu drzwi, na co Błażej wyjmie z kieszeni kopertę i zaproponuje mu układ!

- Miła żonka, przytulne gniazdko... I chcesz to wszystko stracić? – zacznie, po czym doda - Na twoim miejscu bym to przemyślał.

- To propozycja nie do odrzucenia. Dla obopólnej korzyści. Ty mnie przywracasz, a ja nie puszczam tego w obieg – powie, rzucając kopertę na stół, w której Łukasz znajdzie swoje zdjęcia z przytuloną i całującą go Weroniką (Maria Świłpa)! Jaką decyzję podejmie Sadowski? Tego dowiemy się już niebawem!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2675: Kasia po wypadku Igora przejmie opiekę nad Maksem! Nie pozwoli, by dziadek wywiózł syna do Paryża - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze