Barwy szczęścia, odcinek 2637: Basia umrze? Aldona i Borys znajdą ją nieprzytomną po przedawkowaniu leków - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2637: Basia umrze? Aldona i Borys znajdą ją nieprzytomną po przedawkowaniu leków - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2637: Basia umrze? Aldona i Borys znajdą ją nieprzytomną po przedawkowaniu leków - ZDJĘCIA

2022-05-19 8:39

W 2637 odcinku "Barw szczęścia" Basia (Sławomira Łozińska) będzie bliska śmierci! Żałoba po stracie Zenka (sp. Jan Pęczek) popchnie ją do tego, że zażyje silne leki nasenne! Przez wiele godzin Aldona (Elżbieta Romanowska) i Borys (Jakub Wieczorek) nie będą mieli z Basią żadnego kontaktu. Złe przeczucia, które dopadną Aldonę skłonią Grzelaków, by w 2637 odcinku "Barw szczęścia" wedrzeć się do domu wdowy po Zenku. Znajdą tam nieprzytomną Basię, która nie będzie dawała żadnego znaku życia. Czy Basia umrze po lekach? Zobaczcie poruszające zdjęcia z 2637 odcinka "Barw szczęścia"!

"Barwy szczęścia" odcinek 2637 - czwartek, 19.05.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2637 odcinku "Barw szczęścia" Basia nie przeżyje żałoby po Zenku, a ból po śmierci ukochanego męża, poczucie ogromnej pustki doprowadzi do dramatycznych scen w domu Grzelaków! Nie dość, że Basia przestanie odpowiadać na telefony rodziny i przyjaciół, to znów zamknie się przed wszystkimi, by rozpamiętywać to, co straciła. Jako pierwsza złe przeczucia o Basi będzie miała Aldona, która w 2637 odcinku "Barw szczęścia" przekona Borysa, żeby jak najszybciej sprawdzili co się dzieje z wdową po Zenku. Jola (Małgorzata Potocka) nie znajdzie Basi na cmentarzu przy grobie Grzelaka, a Aldona i Borys nie będą mogli dostać się do jej domu, bo drzwi będą zamknięte.

Nie przegap: Barwy szczęścia, 2643: Przełom w śledztwie morderczyni Jowity! Pojawi się nagranie, które zmieni wszystko

Strach o Basię w 2637 odcinku "Barw szczęścia" sprawi, że bratanek Zenka wybije szybę w tylnych drzwiach i wedrze się do środka. Znajdzie Basię niedającą żadnego znaku życia, która będzie wyglądała jakby zmarła. - Borys, co tam się dzieje?! - krzyknie Aldona, zanim mąż wpuści ja do domu Grzelaków. - O matko jedyna! Basiu! Przerażony Borys będzie próbował desperacko ocucić Basię. Wyczuje, że kobieta oddycha, ale mimo jego nawoływań nie otworzy oczu. Aldona zauważy pustą butelkę po lekach nasennych, więc w 2637 odcinku "Barw szczęścia" od razu zadzwoni po pogotowie.

- Potrzebuję karetkę, kobieta nieprzytomna, chyba przedawkowała leki nasenne! Nie mamy z nią kontaktu, jest nieprzytomna!

Chwilę później w 2637 odcinku "Barw szczęścia" Basia otworzy oczy. Nic jej nie będzie, oprócz tego, że na moment straci kontakt z otoczeniem. - Przepraszam, że was tak wystraszyłam. - Musisz teraz dużo pić i się nawadniać... - poleci jej Aldona. - Wszystko przez te środki nasenne...- No właśnie Basiu, co ci strzeliło do głowy. Przecież te tabletki mogę cię otumanić i uzależnić, ale nie rozwiążą twojego problemu- zauważy żona Borysa, lecz w 2637 odcinku "Barw szczęścia" Basia będzie zdania, że tylko leki mogą jej pomóc w żałobie. - To mam nie spać i się wykończyć?

- Nie, ale może powinnaś pójść do terapeuty...

- Ja nie potrzebuję terapeuty!

- Basiu, dopiero co straciłaś Zenka. Nie radzisz sobie ze swoimi emocjami. Zobacz Kasia po trzęsieniu ziemi na Sycylii też nie umiała sobie z tym poradzić. Poszła na terapię i jest dużo lepiej... - powie Aldona.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2647: Bożena odzyska Tadzia, ale wpadnie w pułapkę Zaborskiego. Nigdy nie spłaci pożyczki

Żeby uspokoić rodzinę w 2637 odcinku "Barw szczęścia" Basia zgłosi się na sesję do terapeuty, ale zastrzeże, że nie chce rozmawiać o śmierci Zenka, bo nic nie zwróci życia jej męża. Psycholog uświadomi wdowie, że przeżywanie żałoby nie może trwać wiecznie, że w jej przypadku okazywanie złości i gniewu to zdrowa reakcja. Nie będzie jej wcale zmuszał do rozmowy o Zenku, bo Basia na samo wspomnienie o mężu zacznie płakać. - Chce pani przez resztę życia pozostać w tym bólu? Na pewne sytuacje w życiu nie mamy wpływu, między innymi na śmierć ukochanej osoby, ale mamy wpływ na to w jaki sposób przez te sytuacje przechodzimy - wyjaśni.

- Na pewno inni pacjenci bardziej pana potrzebują. Ja jestem tylko kobietą w żałobie - odpowie Basia, która w 2637 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie jeszcze gotowa na terapię.

Barwy szczęścia. Basia po śmierci Zenka wyjedzie z Adamem i Jasiem z Polski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze