Barwy szczęścia, odcinek 2619: Koniec Żabci i Gawrona. Zajmie się przystojnym Włochem i zapomni o Ryśku - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2619: Koniec Żabci i Gawrona. Zajmie się przystojnym Włochem i zapomni o Ryśku - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2619: Koniec Żabci i Gawrona. Zajmie się przystojnym Włochem i zapomni o Ryśku

W 2619 odcinku "Barw szczęścia" Żabcia (Hanna Klepacka) odkryje nową miłość! Dziewczyna pokochała Ryśka (Sebastian Stankiewicz), pomimo, że nie był, ani przesadnie przystojny, ani bogaty. Ale dokąd Żabcia i Gawron klepali biedę, co rusz próbując szalonych pomysłów "biznesowych", byli ze sobą szczęśliwi. Wszystko się skończyło, jak Rysiek został milionerem. W 2619 odcinku "Barw szczęścia" wieloletni związek Żabci i Gawrona "dobije" przystojny Włoch. Zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2619 - piątek, 22.04.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2619 odcinku "Barw szczęścia" Żabcia podejmie ostateczną decyzję o rozstaniu z Gawronem. Zanosiło się na to od czasu, kiedy Rysiek został milionerem i kompletnie się zmienił. Można powiedzieć, że Gawronowi "odbiło", poczuł się jak król świata i Żabcia nie umiała już się z nim porozumieć. Ale trwało to do czasu, aż Vincenzo zostanie jej cichym doradcą sercowym...

Żabcia w "Barwach szczęścia" już jakiś czas temu "wpadła w oko" przystojnemu Włochowi, a i ona zaczęła się nim interesować. Na drodze do ich szczęścia stoi jedynie osoba Ryśka i Żabcia zdecyduje się w 2619 odcinku serialu przeszkodę tę usunąć. 

Zobacz też: M jak miłość. Koniec Kasi i Jakuba Karskiego? Po chwilowym szczęściu dopadnie ich przykra rzeczywistość - WIDEO    

A kiedyś było to nie do pomyślenia w "Barwach szczęścia", że Żabcia i Gawron mieliby się rozstać. W czasach biedy często się kłócili, ale szybko godzili i bardzo mocno kochali. Razem rozkręcali coraz bardziej podejrzane interesy, ale po każdym upadku wstawali silniejsi. Trwało to do czasu, aż Żabcia została pokojówką u Jezierskich, a Rysiek znienacka został milionerem. 

I tak w 2619 odcinku "Barw szczęścia" zachęcana przez podrywającego ją Vincenzo Żąbcia zakończy związek z Gawronem. Czy kiedyś do siebie wrócą, czy dziewczyna zazna szczęścia u boku przystojnego Włocha?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1655: Ciężka choroba Franki przekreśli największe marzenie Pawła. Zduński nigdy się o tym nie dowie?

Barwy szczęścia. Wyjazd Iwony i Kępskiego do USA wywoła gwałtowną reakcję jego syna i Marka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze