Barwy szczęścia, odcinek 2612: Obrzydliwe wścibstwo Agaty! Patryk zerwie zaręczyny i już nie będzie chciał jej znać - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2612: Obrzydliwe wścibstwo Agaty! Patryk zerwie zaręczyny i już nie będzie chciał jej znać - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2612: Obrzydliwe wścibstwo Agaty! Patryk zerwie zaręczyny i już nie będzie chciał jej znać - ZDJĘCIA

2022-03-27 22:29

W 2612 odcinku „Barw szczęścia” Natalia (Maria Dejmek) poinformuje Patryka (Konrad Skolimowski) i Sławkę (Ewelina Serafin), iż jest szansa, aby Jowita (Magdalena Żak) opuściła areszt! Prawniczka wyzna, że Jezierska odzyska wolność, jeżeli jej bliscy wpłacą kaucję o wartości nawet pół miliona złotych! W 2612 odcinku „Barw szczęścia” Patryk obieca matce, że za wszelką cenę zdobędzie pieniądze i poprosi Agatę (Natalia Zambrzycka), żeby na ten cel przeznaczyli swoje oszczędności, które odłożyli na wesele! Jednak Pyrka będzie myślała wyłącznie o sobie, przez co kategorycznie odmówi i nie pozwoli, aby aresztowana Jezierska zniszczyła jej wymarzony ślub! Wzburzony Patryk zerwie zaręczyny i wyprowadzi się od Agaty, definitywnie kończąc ich związek!

"Barwy szczęścia" odcinek 2612 - poniedziałek, 11.04.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2612 odcinku „Barw szczęścia” pojawi się możliwość, aby Jowita odzyskała wolność! Jak podaje swiatserili.interia.pl Natalia złoży do sądu wniosek o zwolnienie swojej klientki z aresztu i wiele będzie wskazywało na to, że uzyska on aprobatę, ale tylko pod warunkiem wpłaty należnej kaucji, która może wynieść nawet pół miliona złotych! Zdeterminowany Patryk obieca matce, że zrobi wszystko co w jego mocy, aby zebrać potrzebną kwotę i zwolnić siostrę z aresztu. W tym celu w 2612 odcinku „Barw szczęścia” postanowi poważnie porozmawiać z Agatą i poprosić ją, aby na kaucję przeznaczyli swoje wszystkie oszczędności, które odłożyli na wesele, ale Pyrka nawet nie będzie chciała o tym słyszeć i kategorycznie odmówi!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2616: Sensacyjny powrót syna Basi! Adam po pogrzebie Zenka porwie matkę

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ koniec związku Agaty i Patryka w 2612 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2612 odcinku „Barw szczęścia” Agata będzie oburzona propozycją Patryka. Pyrka uzna, że jest ona wymierzona przeciwko niej, a Jowita nie zasługuje na ich pomoc. Szczególnie, że to nie pierwszy raz, kiedy próbuje ich poróżnić jego rodzina!

- Ja dla ciebie się nie liczę? Oczekujesz, że poświęcę swoje plany i marzenia po to, żeby wyciągnąć twoją siostrę z aresztu? - zapyta z wyrzutem i ku jej zdziwieniu Patryk odpowie, że tego właśnie oczekuje.

- To moja najbliższa rodzina. Ja dla twojej rodziny zrobiłbym to samo – zapewni.

Wtedy w 2612 odcinku „Barw szczęścia” Agata zobaczy jeszcze dla siebie światełko w tunelu i wyzna ukochanemu, że mają odłożone tylko 30 tysięcy, które i tak nie rozwiążą problemu Jowity, ale za to wystarczą na ich wesele jak z bajki. Niestety jej plan się nie powiedzie, gdyż Jezierski uzna, że każda suma jest na wagę złota, czym jeszcze bardziej zdenerwuje swoją narzeczoną, która twardo będzie stała przy swoim i da ukochanemu jasno do zrozumienia, że dla niej liczy się wyłącznie ich szczęście, ukoronowane ślubem i weselem, co bez odłożonych pieniędzy będzie niemożliwe do zrealizowania.

- Każda suma zbliża nas to tego, żeby go rozwiązać – wyjaśni jej.

Zobacz także: QUIZ. Jak dobrze znasz rodzinę Pyrków z Barw szczęścia? Prawdziwy fan zdobędzie 7/10

Postawa Agaty w 2612 odcinku „Barw szczęścia” bardzo rozczaruje Patryka, który zrozumie, że jego ukochana jest skupiona wyłącznie na sobie i nikt poza nią się dla niej nie liczy. Oprócz tego, kolejny raz utwierdzi się w przekonaniu, że jego narzeczona jest uprzedzona do jego rodziny i nawet w takiej sytuacji nie umie okazać wsparcia, a jedynie potrafi wbić nóż w plecy…

- Te pieniądze są potrzebne mojej siostrze... – spróbuje wytłumaczyć jeszcze raz, ale Agata mu przerwie i przypomni, że Jowita i tak zbyt prędko nie wyjdzie na wolność, a ich ślub zbliża się wielkimi krokami i to na nim powinni się skupić!

- Po prostu strasznie mi zależy, żeby nasz ślub i nasze wesele były niezapomniane. Tak długo już na to czekamy - uśmiechnie się, czym już wyprowadzi Patryka z równowagi.

Wzburzony Patryk w 2612 odcinku „Barw szczęścia” zerwie zaręczyny z Agatą i obieca jej, że żadnego ślubu nie będzie, a następnego dnia spakuje z domu Pyrków wszystkie swoje rzeczy i definitywnie zakończy swój związek z Agatą!

- Żadnego ślubu nie będzie! Czy ty myślisz, że ja mógłbym bawić się na własnym weselu, kiedy moja siostra siedzi w areszcie? – rzuci jej prosto w twarz, po czym na do widzenia doda -  Nigdy nie było ci po drodze z moja rodziną... A ja nie potrafię się odwrócić od siostry, jaka by nie była. To koniec historii między nami…

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2608: Rozwód Józka i Julity. Sałatka ostatecznie zgodzi się na warunki Urszuli

Barwy szczęścia odcinek 2602 ZWIASTUN. Pogrzeb zamordowanego Prota. Sergiusz wyprosi Sławkę i Justina z cmentarza
Najnowsze