Barwy szczęścia, odcinek 2540: Franek po tragicznym porodzie Reginy będzie musiał zostawić syna w szpitalu - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2540: Franek po tragicznym porodzie Reginy będzie musiał zostawić syna w szpitalu - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2540: Franek po tragicznym porodzie Reginy będzie musiał zostawić syna w szpitalu - ZDJĘCIA

2021-12-12 10:48

W 2540 odcinku "Barwy szczęścia" Franek (Mateusz Banasiuk) wciąż nie otrząśnie się po tragicznym porodzie Reginy (Kamila Kamińska), której stan gwałtownie się pogorszy, a lekarze wykryją u niej objawy wskazujące na udar i zatorowość żył. Regina urodzi zdrowego syna, ale ją samą czeka poważna operacja i długa walka o życie. Szczęście Franka z narodzin syna w 2540 odcinku "Barwy szczęścia" będzie się mieszało ze strachem o Reginę. A ponieważ dziecko Falkowskich będzie wcześniakiem, to Franek usłyszy, że nie będzie mógł zabrać syna do domu przez długi czas. Poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2540 - wtorek, 28.12.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Poród Reginy w "Barwy szczęścia" będzie przebiegał w dramatycznych okolicznościach! Bo stan ciężarnej żony Franka gwałtownie się pogorszy. Ale nie będzie to miało związku z chorobą Reginy - boreliozą, z którą zmaga się od wielu miesięcy. Badania potwierdzą, że dziecko jest zdrowe, jednak Regina będzie miała objawy, które wskazują na udar. Pacjentka niespodziewanie straci przytomność kiedy Franek przyjedzie do szpitala. Lekarze zlecą wykonanie tomografii komputerowej, podejrzewając u Reginy także zatorowość żył.

Niestety w 2539 odcinku "Barwy szczęścia" żona Franka będzie musiała niezwłocznie przejść operację. Jednak przed zabiegiem lekarze wywołają poród, informują Falkowskiego, że w tym wypadku dziecko będzie wcześniakiem. Regina urodzi zdrowego syna, lecz sama będzie w bardzo ciężkim stanie. Nic dziwnego, że Franek nie będzie wcale skakał z radości, że znów został ojcem. Strach, że straci Reginę w 2540 odcinku "Barwy szczęścia" zniszczy jedną z najpiękniejszych chwil w jego życiu.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2542: Pożegnanie Stefana Górki. Zmarły Krzysztof Kiersznowski ostatni raz w serialu. Stefan zniknie w dniu powrotu Kasi

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 829: Falkowicz wreszcie dowie się, że Edzio nie jest jego synem! Badania genetyczne ujawnią zamianę dzieci - ZDJĘCIA

Dopiero w 2540 odcinku "Barwy szczęścia" Franek będzie mógł zobaczyć syna na oddziale noworodkowym, przez szybę,żeby nie narażać wcześniaka w żaden sposób. Regina przeżyje operację, a lekarze ocenią, że jeśli minie zagrożenia powinna za kilka tygodni wrócić do domu. Niestety Franek dostanie też smutną wiadomość, że nie zabierze ze sobą syna, choć Regina nie zdoła się nim opiekować. Wcześniak będzie musiał zostać w szpitalu pod opieką lekarzy przez jakiś czas,aż nabierze sił, a Regina będzie mogła się nim także zająć.

Przyjaciele Franka w 2540 odcinku "Barwy szczęścia" postanowią świętować przyjście dziecka na świat i urządzą z tego powodu małe przyjęcie w fitness klubie. Świeżo upieczonego ojca wesprze także niedoszły teść Stefan Górka (Krzysztof Kiersznowski), który sam jeszcze niedawno drżał ze strachu o życie swojej córki Kasi (Katarzyna Glinka). Teraz Franek poczuje ze Stefanem jeszcze silniejszą więź!

Najnowsze