Barwy szczęścia, odcinek 2521: Józek nigdy już nie zobaczy córki! Julita zniknie razem z Julką

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2521: Józek nigdy już nie zobaczy córki! Julita zniknie razem z Julką

Barwy szczęścia, odcinek 2521: Józek nigdy już nie zobaczy córki! Julita zniknie razem z Julką

W 2521 odcinku "Barw szczęścia" do Józka (Patryk Pniewski) dotrze tragiczna wiadomość - już nigdy więcej nie zobaczy swojego dziecka! Porwanie małej Julci (Julka Staniszewska) w 2519 odcinku serialu, oskarżenia Julity (Katarzyna Sawczuk) w sądzie i bezradność policji - to wszystko razem załamie Sałatkę. Psychicznie chora żona piłkarza okaże się zdolna naprawdę do wszystkiego. Czy Julci grozi niebezpieczeństwo? Józek w 2521 odcinku "Barw szczęścia" będzie odchodził od zmysłów ze strachu o córkę i z tęsknoty za nią. Czy już nigdy więcej nie zobaczy miłości swojego życia?

"Barwy szczęścia" odcinek 2521 - poniedziałek, 29.11.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2520 odcinku "Barw szczęścia" Józek doświadczy strasznych skutków wydarzeń, które będą miały miejsce odcinek wcześniej. Jak pisaliśmy TUTAJ  - mała Julcia zniknie i wszystko będzie wskazywało na to, że została porwana przez własną matkę! Niestety, ani Julci, ani Jowity nie znajdą się i Józek będzie miał coraz gorsze przeczucia...

W 2520 odcinku "Barw szczęścia" jedyną pocieszycielką Józka będzie Gabrysia (Marta Juras). Ona jedna zrozumie, że Józek szaleje z tęsknoty i niepokoju o jedyne dziecko! Za jej radą Sałatka zgłosi zaginięcie Julci na policję. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1618: Tragiczna noc u Mostowiaków! Tak Ula i Bartek dowiedzą się, że Marzenka i Andrzejek zginęli w wypadku - ZDJĘCIA

Niestety, funkcjonariusze policji w 2520 odcinku "Barw szczęścia" nie będą mieli dla Józka dobrych wieści. Policjant poinformuje załamanego tatę, że wariatka Julita ma pełnię władz rodzicielskich i może zabierać dziecko gdzie i kiedy chce, a oni nic nie mogą zrobić.

Natalia (Maria Dejmek), adwokatka Józka w sprawie rozwodowej również nie pocieszy swojego klienta w 2520 odcinku "Barw szczęścia". Prawniczka będzie wręcz podejrzewała, że za szatańskim planem porwania Julci stoi Sebastian (Sebastian Perdek).

Czy wojna o dziecko w 2520 odcinku "Barw szczęścia" skończy się dla Julci tragicznie? A może Józek znajdzie córkę i zdoła ją ochronić przed szaleństwem matki?  

Nie przegap: Śmierć Rogowskiego w M jak miłość. Robert Moskwa potwierdza, że Artur umrze w 1620 odcinku! To lepsze niż śmierć w kartonach - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze