Barwy szczęścia, odcinek 2455: Józek bez rozwodu z Julitą oświadczy się Gabrysi! Kolejny skandal dobije dziewczynę Darka

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2455: Józek bez rozwodu z Julitą oświadczy się Gabrysi! Kolejny skandal dobije dziewczynę Darka

Barwy szczęścia, odcinek 2455: Józek bez rozwodu z Julitą oświadczy się Gabrysi! Kolejny skandal dobije dziewczynę Darka

W 2455 odcinku "Barw szczęścia" wybuchnie kolejny skandal z udziałem Gabrieli (Marta Juras)! Józek (Patryk Pniewski) nie przymierzy się nawet do wzięcia rozwodu z Julitą (Katarzyna Sawczuk), a już oświadczy się pięknej dyrektorce szkoły... Notowania byłej dziewczyny Darka (Andrzej Niemyt) w kuratorium oświaty już będą fatalne po publikacji jej rozbieranych zdjęć w internecie i gazetach, a tu jeszcze amant z pierścionkiem i żoną u boku. Czy Gabriela w 2455 odcinku "Barw szczęścia" przyjmie oświadczyny żonatego kochanka i straci resztki dobrej opinii?

"Barwy szczęścia" odcinek 2455 - środa 26.05.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Gabriela w 2455 odcinku "Barw szczęścia" będzie już w fatalnej sytuacji w szkole. Nagie zdjęcia dyrektorki szybko dotrą do kuratorium, a i brać uczniowska będzie miała o czym mówić. Szkoła dosłownie będzie huczała od plotek! I w tej napiętej atmosferze zjawi się zakochany Józek, w dodatku ze swoimi problemami na głowie... Okaże się, że piłkarz nie tylko wywołał w Niemczech skandal na boisku, za co wyleciał z drużyny, ale nadal nawet nie zaczął myśleć o rozwodzie. Ale na pomysł zawitania z radosnym uśmiechem, kwiatami i pierścionkiem zaręczynowym pod szkołą ukochanej już wpadnie... 

W 2455 odcinku "Barw szczęścia" na jaw wyjdzie, że Józek podczas meczu rzucił się z pięściami na piłkarza Alvaro (Leonardo Marques), z którym ma romans jego żona Julita. Dostanie za to czerwoną kartkę podczas meczu i wyleci z drużyny na bruk!

Kiedy Gabriela zrozumie w 2455 odcinku "Barw szczęścia", co jej kochanek nawywijał, uzna, że musi zerwać z nim wszelki kontakt. Dyrektorka szkoły naprawdę nie będzie mogła sobie na kolejny skandal.... 

I tak w 2455 odcinku "Barw szczęścia" cały piłkarski i kibice dowiedzą się, że Sałatka jest awanturnikiem i... rogaczem! I dosłownie kilka dni później taki "amant" pojawi się przed szkołą Gabrieli z bukietem kwiatów i na oczach kilkunastu uczniów zacznie ją całować! 

- Musiałem cię zobaczyć - Józek zacznie szeptać czułe słówka. - Chciałem ci wyjaśnić, co się stało między mną a Alvaro... - i zacznie "brać Gabrielę na litość".

- Pogadajmy o tym w domu, niezręcznie się czuję z chłopakiem przed szkołą, dość już było w necie artykułów na mój temat. Tu jestem panią dyrektor, a nie twoją dziewczyną - przerwie mu Gabriela w 2455 odcinku "Barw szczęścia". 

Czytaj też: Na dobre i na złe, odcinek 810: Radwan w obliczu śmierci ujawni, że jest ojcem Kuby. Nagra specjalnie pożegnanie dla syna 

Barwy szczęścia, odcinek 2405 ZWIASTUN. Darek zdradzony przez Józka i Gabrysię! Oliwka zbuntuje się przeciwko Kajtkowi i jego rodzinie
Barwy szczęścia, odc. 2455: Józek (Patryk Pniewski)

i

Autor: Artrama

Gabriela wyjaśni Józkowi w 2455 odcinku "Barw szczęścia", że nie ma najmniejszej ochoty na zostanie bohaterką kolejnej seks afery. W dodatku Józek na pytania o rozwód z Julitą nie będzie miał dobrej odpowiedzi. 

Tymczasem była dyrektorka szkoły, Kujawiak (Karina Seweryn) 2455 odcinku "Barw szczęścia" dokładnie w momencie pocałunku będzie robiła Józkowi i Gabrieli zdjęcia! Oczywiście Niedzielska dowie się o tym dopiero wtedy, kiedy zobaczy je w internecie jako ilustrację do artykułu o "osobie wykonującej zawód zaufania publicznego afiszującej się ze swoim życiem osobistym na oczach uczniów".

Co gorsze, z artykułu opublikowanego na stronie "Szoku" w 2455 odcinku "Barw szczęścia"wynikać będzie, że to Gabriela rozbiła małżeństwo Sałatki!

Gabi będzie załamana faktem, że w 2455 odcinku "Barw szczęścia"po raz kolejny została uwikłana w skandal, w którym w ogóle nie brała udziału. Nierozsądny Józek swoimi porywami serca narazi ukochaną na straszne kłopoty. Z tego powodu Niedzielska podejmie decyzję, aby zrobili sobie w związku "przerwę". I kiedy oznajmi mu swoją decyzję, on znów ją zaskoczy!

- Wszystko rozejdzie się po kościach. Takie aferki wybuchają i gasną codziennie - stwierdzi w odpowiedzi Józek i doda, że właśnie wynajął prawnika do sprawy rozwodu z Julitą.

I w tym momencie 2455 odcinka "Barw szczęścia" piłkarz dosłownie padnie przed Julitą na kolana z małym pudełeczkiem w ręku!

- Nie wiem, dlaczego tak długo z tym zwlekałem. Zwłaszcza że to, czego pragnę, jest tak blisko... - wyszepcze Józek. - Wyjdziesz za mnie? - zapyta Gabrielę.

Czy piękna dyrektorka wybaczy mu skandal i zgodzi się zostać jego drugą żoną? Przekonamy się już w 2455 odcinku "Barw szczęścia"!

Czytaj też: Koniec Stulecie Winnych 3. Ania zniszczy rodzinę Winnych w ostatnim 39 odcinku. Spełnią się jej najgorsze wizje

Barwy szczęścia, odc. 2455: Józek (Patryk Pniewski), Gabriela (Marta Juras)

i

Autor: Artrama
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze