Barwy szczęścia, odcinek 2443: Kasia wyjedzie na Sycylię już na zawsze! Łukasz nie zatrzyma żony przy sobie

Barwy szczęścia, odcinek 2443: Kasia wyjedzie na Sycylię już na zawsze! Łukasz nie zatrzyma żony przy sobie
Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia, odcinek 2443: Kasia wyjedzie na Sycylię już na zawsze! Łukasz nie zatrzyma żony przy sobie

W 2443 odcinku "Barw szczęścia" pomiędzy Kasią (Katarzyna Glinka) a Łukaszem (Michał Rolnicki) dojdzie do sprzeczki. Pomimo upojnej nocy kryzys między małżonkami tak szybko nie minie! W 2443 odcinku "Barw szczęścia" Kasia ponownie postawi na swoim i oznajmi oznajmi Łukaszowi, że wraca na Sycylię, co spowoduje, że pomiędzy małżonkami wybuchnie kolejna awantura! Czy małżeństwo Górki i Sadowskiego uda się jeszcze uratować? A może to już definitywny koniec?

"Barwy szczęścia" odcinek 2443 - poniedziałek, 10.05.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2443 odcinku "Barw szczęścia" sytuacja między Kasią a Łukaszem ciągle będzie napięta. Kasia jeszcze bardziej będzie naciskać na Łukasza, aby przemyślał jej propozycję ich wspólnej przeprowadzki na Sycylię. Jednak w 2443 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz będzie nieugięty i wymownie będzie szukał wymówek, aby wybić jej ten pomysł z głowy.

- Mam pewien pomysł - powie pełna nadziei Kasia. - No już się boję - odpowie Łukasz- Muszę wracać na Sycylię. Rozkręcam tam interes - spróbuje wpłynąć na męża, Kasia. - Ja swoje obowiązki mam tutaj - wykrzyczy jej wymownie.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2445: Gej Darek rzuci wszystko, żeby bronić honoru swojej dziewczyny! Nagie zdjęcia to dopiero początek

Powrót Kasi do Barw szczęścia. Uratuje małżeństwo z Łukaszem przed rozwodem

Sadowski w 2443 odcinku "Barw szczęścia" będzie się bronił z każdej strony byleby nie wyjeżdżać z Polski. Na pewno w podjęciu decyzji nie pomoże mu fakt, że pomimo opuszczenia aresztu ciągle jest podejrzewany o nielegalną współpracę z firma "Łąka Wit". Poza tym, wyjazd z kraju oznaczałby również rozłąkę z ukochaną córką Paulinką (Lena Jastrzębska), pozostawienie swoich rodziców - Reginy (Ewa Serwa) i Ludwika (Marek Lewandowski) czy utratę stabilnej pracy. Obawiając się rewolucji w ich życiu Łukasz w 2443 odcinku "Barw szczęścia" będzie się starał sprowadzić Kasię na ziemię. Jednak Kasia kupi już bilet na samolot i będzie pozostawała przy swoim. W tej sytuacji Łukasz wykrzyczy, aby pojechała tam sama!

- Tutaj szara, polska rzeczywistość, a tam... włoskie słońce, morze i wolność? - podpuści żonę, Sadowski. - Nie, Łukasz, nie manipuluj! Wiesz dobrze, że chcę być tam razem z wami! - wykrzyczy Kasia.

- Ja też chcę, żebyśmy byli razem... Jak rodzina. Ale nie na drugim końcu Europy!(...) Mam rzucić wszystko i zamieszkać na Sycylii, bo akurat masz taki kaprys? - powie wzburzony Sadowski w 2443 odcinku "Barw szczęścia" i w złości doda, że jeżeli tak bardzo chce jechać na tą Sycylię to niech sobie wraca, ale... sama.

Spójrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2440: Hubert wyjdzie z aresztu, ale Klara nigdy mu tego nie daruje

Czy gotowa do podróży Kasia zostawi Łukasza i samotnie wyleci na Sycylię. Czy ich związek przetrwa kolejny kryzys? Przekonamy się w 2443 odcinku "Barw szczęścia"!

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2442: Matka Patryka zdradzi męża z Justinem? Patryk zaślepiony Oliwką nie zauważy rozpadu rodziny

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze