Barwy szczęścia, odcinek 2443: Kasia wyjedzie na Sycylię już na zawsze! Łukasz nie zatrzyma żony przy sobie

i

Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia, odcinek 2443: Kasia wyjedzie na Sycylię już na zawsze! Łukasz nie zatrzyma żony przy sobie

Barwy szczęścia, odcinek 2443: Kasia wyjedzie na Sycylię już na zawsze! Łukasz nie zatrzyma żony przy sobie

2021-05-07 11:25

W 2443 odcinku "Barw szczęścia" pomiędzy Kasią (Katarzyna Glinka) a Łukaszem (Michał Rolnicki) dojdzie do sprzeczki. Pomimo upojnej nocy kryzys między małżonkami tak szybko nie minie! W 2443 odcinku "Barw szczęścia" Kasia ponownie postawi na swoim i oznajmi oznajmi Łukaszowi, że wraca na Sycylię, co spowoduje, że pomiędzy małżonkami wybuchnie kolejna awantura! Czy małżeństwo Górki i Sadowskiego uda się jeszcze uratować? A może to już definitywny koniec?

"Barwy szczęścia" odcinek 2443 - poniedziałek, 10.05.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2443 odcinku "Barw szczęścia" sytuacja między Kasią a Łukaszem ciągle będzie napięta. Kasia jeszcze bardziej będzie naciskać na Łukasza, aby przemyślał jej propozycję ich wspólnej przeprowadzki na Sycylię. Jednak w 2443 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz będzie nieugięty i wymownie będzie szukał wymówek, aby wybić jej ten pomysł z głowy.

- Mam pewien pomysł - powie pełna nadziei Kasia. - No już się boję - odpowie Łukasz- Muszę wracać na Sycylię. Rozkręcam tam interes - spróbuje wpłynąć na męża, Kasia. - Ja swoje obowiązki mam tutaj - wykrzyczy jej wymownie.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2445: Gej Darek rzuci wszystko, żeby bronić honoru swojej dziewczyny! Nagie zdjęcia to dopiero początek

Powrót Kasi do Barw szczęścia. Uratuje małżeństwo z Łukaszem przed rozwodem

Sadowski w 2443 odcinku "Barw szczęścia" będzie się bronił z każdej strony byleby nie wyjeżdżać z Polski. Na pewno w podjęciu decyzji nie pomoże mu fakt, że pomimo opuszczenia aresztu ciągle jest podejrzewany o nielegalną współpracę z firma "Łąka Wit". Poza tym, wyjazd z kraju oznaczałby również rozłąkę z ukochaną córką Paulinką (Lena Jastrzębska), pozostawienie swoich rodziców - Reginy (Ewa Serwa) i Ludwika (Marek Lewandowski) czy utratę stabilnej pracy. Obawiając się rewolucji w ich życiu Łukasz w 2443 odcinku "Barw szczęścia" będzie się starał sprowadzić Kasię na ziemię. Jednak Kasia kupi już bilet na samolot i będzie pozostawała przy swoim. W tej sytuacji Łukasz wykrzyczy, aby pojechała tam sama!

- Tutaj szara, polska rzeczywistość, a tam... włoskie słońce, morze i wolność? - podpuści żonę, Sadowski. - Nie, Łukasz, nie manipuluj! Wiesz dobrze, że chcę być tam razem z wami! - wykrzyczy Kasia.

- Ja też chcę, żebyśmy byli razem... Jak rodzina. Ale nie na drugim końcu Europy!(...) Mam rzucić wszystko i zamieszkać na Sycylii, bo akurat masz taki kaprys? - powie wzburzony Sadowski w 2443 odcinku "Barw szczęścia" i w złości doda, że jeżeli tak bardzo chce jechać na tą Sycylię to niech sobie wraca, ale... sama.

Spójrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2440: Hubert wyjdzie z aresztu, ale Klara nigdy mu tego nie daruje

Czy gotowa do podróży Kasia zostawi Łukasza i samotnie wyleci na Sycylię. Czy ich związek przetrwa kolejny kryzys? Przekonamy się w 2443 odcinku "Barw szczęścia"!

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2442: Matka Patryka zdradzi męża z Justinem? Patryk zaślepiony Oliwką nie zauważy rozpadu rodziny

Najnowsze